Instalacje inteligentne

Inteligentny budynek
O ile alarmy są obecnie standardem, systemy inteligentnego budynku wciąż są pewną nowinką techniczną. Myśli o nich jednak coraz więcej właścicieli domów.
Oszczędzanie energii w stylu smart
Rachunki za energię elektryczną i ogrzewanie to często ogromna część domowych wydatków. A nasze przyzwyczajenia nie pomagają: zostawianie włączonych świateł, gdy wychodzimy z pokoju, zapominanie o wyłączaniu telewizora oraz ogrzewanie pomieszczeń, gdy nie jest to konieczne - to wszystko podnosi koszty. Zmiana nawyków nie zawsze jest łatwa, ale z pomocą przychodzą inteligentne technologie.
Ekologiczny i inteligentny dom na wyciągnięcie ręki
Czy można za niewielką kwotę zmienić swoje własne „M” w ekologiczny i inteligentny dom? Smart home to rozwiązanie, które sprawi, że codzienne czynności takie jak zarządzanie energią czy ogrzewaniem staną się bardzo łatwe! W szerokim portfolio AURATON można znaleźć produkty, które doskonale sprawdzą się w mieszkaniach i domach, a przy tym są przystępne cenowo.
Zapraszamy w progi inteligentnego domu FIBARO
Smart home, czyli inteligentny dom to taki dom, który zmienia swoją bierną rolę na aktywną. Oznacza to, że pomaga on w życiu człowieka - dostosowuje się do jego zachowań, pomaga w codziennych sytuacjach, a także przekazuje informacje niezbędne dla domowników.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych
COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.
Elektrozaczepy OPENERS&CLOSERS
Od ponad 35 lat zajmujemy się projektowaniem systemów domofonowych stosowanych w obiektach różnego typu. Mamy świadomość jak ważna jest elastyczność, pozwalająca skonfigurować urządzenia tak, aby spełniały wymagania danego obiektu.
Twój smart home z SALUS Controls
Standardy życia się zmieniają. Inteligentne domy są coraz lepiej wyposażone w sieć urządzeń dopasowanych do stylu życia mieszkańców. Dołącz to grona zadowolonych użytkowników systemu SALUS Smart Home. Założenie jest proste: dzięki automatyce żyje Ci się wygodniej, ekonomiczniej i bezpieczniej.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT