Instalacje kanalizacyjne

Odprowadzanie ścieków
W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie dom bez kanalizacji. Jak ją zapewnić? W najlepszej sytuacji są właściciele działek podłączonych do kanalizacji. Niestety, wiele parceli w naszym kraju wciąż jest nieuzbrojonych. Na szczęście jest kilka innych sposobów, aby zaopatrzyć dom w odbiór ścieków.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków EKO-BIO
EKO-BIO Oczyszczalnie to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, której celem nadrzędnym jest kompleksowa realizacja potrzeb klienta. Szeroki katalog oferowanych usług i innowacyjny charakter produktów, zdecydowanie potwierdzają tę tezę.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, studnie wodomierzowe, zbiorniki na ścieki i wodę, separatory tłuszczu, węglowodorów, systemy drenarskie
Przydomowe oczyszczalnie ścieków SZAKK - to nowoczesne i niezawodne systemy do oczyszczania ścieków bytowych w gospodarstwach domowych, obiektach użytkowanych okresowo (np. domy letniskowe) oraz w nieruchomościach komercyjnych (hotele, restauracje, obiekty agroturystyczne itp). Idealne wszędzie tam, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji zbiorczej (komunalnej).
Bezzapachowe oczyszczalnie ścieków HABA
Firma HABA jest rodzinną firmą, powstałą w 1993 r. Naszą misją jest efektywna ochrona naturalnych zasobów wodnych i promowanie rozsądnej gospodarki wodno-ściekowej. Zajmujemy się produkcją przydomowych i osiedlowych oczyszczalni ścieków. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Jak w?prosty sposób zwiększyć wygodę użytkowania zbiornika na ścieki?
Znowu wylało Ci szambo bo nie dopilnowałeś zamówienia wozu asenizacyjnego lub dopiero rozważasz zakup zamkniętego zbiornika na ścieki? Zastanów się czy nie zainstalować w nim czujnika - sygnalizatora zapełnienia szamba. Cykliczne zaglądanie do zbiornika nawet dla użytkowników będących w pełni sił nie jest ani wygodne, ani przyjemne ale niestety konieczne.
Wszechstronne odwadnianie budynków przy minimalnej powierzchni zabudowy: wolnostojąca przepompownia Aqualift S 100/200
Lider odwodnień - KESSEL rozszerzył swój asortyment produktów o uniwersalną, wolnostojącą przepompownię Aqualift S 100/200 do ścieków niefekalnych. Zależnie od ilości napływających ścieków do wyboru są zbiorniki o pojemności 100 l lub 200 l, które łatwo można przenieść przez standardowe drzwi o szerokości 80 cm.
Niskoszumowe systemy kanalizacji wewnętrznej
Rozwój cywilizacyjny powoduje między innymi, że otaczają nas przedmioty lepiej działające, posiadające więcej funkcji, bardziej trwałe, o lepszych cechach użytkowych. Projektanci, konstruktorzy, inżynierowie materiałowi pracują nad tym by żyło nam się lepiej. Dotyczy to również rzeczy, które mają wpływ na nasze poczucie komfortu, a z których pracy niekoniecznie chcemy/powinniśmy zdawać sobie sprawę.
Historia spłuczek podtynkowych Geberit
Na świecie znane od prawie 60 lat. Do Polski zawitały dopiero w latach 90., w ślad za wieloma innymi nowinkami i technologiami z Zachodu. Podtynkowe spłuczki do toalet Geberit, bo to o nich mowa, dzisiaj są standardem.
Mądry Polak… przed inwestycją, czyli dlaczego warto planować
Budowa domu jest jak maraton - odpowiednio się do niej przygotuj. Finansowo i projektowo. Unikniesz wtedy przykrytych niespodzianek, dodatkowych kosztów i zmarnowanych szans na lepsze rozwiązania. Chcesz przecież jak najmniej przeszkód w trakcie budowy, zadowalającego finiszu i spokoju na długie lata. Najwięcej czasu spędzasz nad wstępną dokumentacją i projektem w skali makro. A co z dobrym przemyśleniem elementów mniejszych? Niech nie generują dodatkowych kosztów, a w codziennym użytkowaniu - frustracji!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT