Kotły na paliwo stałe

Szeroka oferta
Oferta kotłów na paliwa stałe jest bardzo szeroka. Urządzenia różnią się zaawansowaniem technicznym, rodzajem spalanego paliwa czy mocą. Łączy je jedno - nie przypominają stosowanych przez lata „kopciuchów”, w których spalano wszystko, co się dało. Tych już nie kupimy - od kilku lat do sprzedaży można wprowadzać wyłącznie kotły o najwyższej, 5. klasie czystości emisji.
Producent kotłów centralnego ogrzewania - Kotły Grzewcze Dragon
Firma Dragon jest znanym i cenionym na rynku producentem kotłów centralnego ogrzewania. Działamy już ponad 10 lat, zajmując się wyrobem i dystrybucją urządzeń, znanych jako piece z Pleszewa. Nasz zakład produkcyjny kontynuuje tradycje Pleszewskiej Fabryki Kotłów, podtrzymując standard legendarnej trwałości i jakości jej wyrobów. W przedsiębiorstwie powstają między innymi kotły 5. klasy, Ecodesign oraz przeznaczone na eksport piece retortowe, tłokowe oraz zasypowe (komorowe).
Kotły na ekogroszek, kotły na pelet, kotły elektryczne, pompy ciepła
Firma Komiz® to producent nowatorskich, wielokrotnie nagradzanych, ekologicznych urządzeń grzewczych zarówno na paliwa kopalne, biomasę jak i energię odnawialną.
Nowoczesne i ekologiczne - kotły pelletowe BIO MAX
Współczesne wyzwania związane z koniecznością znacznego zmniejszenia emisji zanieczyszczeń, stymulują rozwój przyjaznych środowisku technologii grzewczych. Wśród najnowocześniejszych tego typu urządzeń znaleźć można kotły na pellet BIO MAX, które przystosowane są do opalania ekologicznymi paliwami odnawialnymi.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Kotły c.o. na pellet i ich zalety
System centralnego ogrzewania jest niezbędny dla zapewnienia komfortu termicznego osobom przebywającym w budynku. Jego sercem jest kocioł c.o., który powinien być odpowiednio dobrany pod względem wydajności. Do najlepszych zaliczają się kotły na pellet. Są one nie tylko ekonomiczne w eksploatacji, ale mają też wiele innych zalet. Dlaczego warto postawić właśnie na takie modele?
Najlepszy sposób na ogrzewanie domu jednorodzinnego
Wielu inwestorów już na etapie wyboru działki budowlanej zadaje sobie pytanie - czym ogrzewać dom? Gaz ziemny, pompa ciepła, a może pellet? Aby korzystać z gazu ziemnego niezbędne jest podłączenie domu do sieci gazowej oraz wykonanie przyłączy i instalacji gazowej wewnątrz domu. Nie obejdzie się też bez złożenia odpowiednich wniosków w gazowni i zatrudnienia instalatora.
Ekologiczne kotły na pellet i ekogroszek
Firma TEKLA jest uznanym na rynku techniki grzewczej producentem ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania na pellet i ekogroszek. Od początku swojej działalności firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów firma wdraża do produkcji coraz to nowsze rozwiązania techniczne i konstrukcyjne.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT