Klimatyzacja

Przyjemny chłód
Klimatyzacja nie jest już luksusem, który można spotkać wyłącznie w biurach, hotelach czy centrach handlowych. Obecnie także wielu właścicieli domów decyduje się na zamontowanie urządzenia, które umożliwia utrzymywanie w pomieszczeniach pożądanej temperatury.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora? Wyzwanie: Klimatyzator dla komfortowego klimatu
Dziś trudno sobie wyobrazić odpoczynek, pracę czy inne aktywności we własnym domu czy mieszkaniu, gdy jest zbyt gorąco lub za zimno. Warto więc zawczasu zadbać o komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Zapewniają go klimatyzatory - urządzenia, które dostosowują temperaturę we wnętrzu pomieszczenia do Twoich potrzeb.
Nowa generacja klimatyzatorów pokojowych Bosch z serii Climate: 3000i oraz 5000i
Linia klimatyzatorów pokojowych Climate marki Bosch to pełen zakres funkcjonalności, który pozwala na dopasowanie pracy urządzeń do potrzeb każdego domownika. To urządzenia, które wyposażone są w liczne filtry, dzięki którym zadbasz o zdrowie, a przy tym oszczędzają energię i zapewniają spokój na długie lata. Pamiętajmy, że dobre samopoczucie zależy od powietrza.
Nowy wymiar klimatyzacji! Komfort i czystsze powietrze w domu
Japońska firma Panasonic z modelem Etherea zdobywa rynek klimatyzatorów domowych dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii nanoe™ X. Ta unikalna technologia w połączeniu z wysoką klasą energetyczną, interesującym wzornictwem i zdalnym sterowaniem tworzy produkt najwyższej jakości.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Płyny do instalacji ERGOLID
Firma Boryszew ERG to znany i ceniony producent płynów dedykowanych dla segmentu budowlanego oraz instalacyjnego. Zapewnia kompleksowe rozwiązania dla obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, rolniczych, handlowych oraz sportowych. Oferta Boryszewa to wysokiej jakości niezamarzające płyny na bazie glikoli.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT