Odkurzacz centralny

Komfortowe sprzątanie
Odkurzacze centralne stają się standardem w nowo budowanych domach. Wielu inwestorów docenia ich bezsprzeczne zalety: cichą i wydają pracę, a także komfort użytkowania.
Sistem-air Tecno Prime - najnowocześniejsza jednostka centralna na świecie
Odkurzacz centralny Tecno Prime to pierwszy odkurzacz na świecie wyposażony w panel dotykowy. Obsługując go możemy poczuć się, jakbyśmy korzystali z własnego telefonu komórkowego. Na ekranie możemy odczytać podstawowe parametry oraz informacje o rzeczywistym podciśnieniu panującym w instalacji. To prawda, odkurzacze Sistem-air mierzą rzeczywiste podciśnienie, dzięki czemu ich oprogramowanie jest w stanie monitorować parametry pracy silnika, stopień zabrudzenia filtra lub zapełnienia zbiornika na kurz.
Jakich zasad przestrzegać, aby uniknąć błędów przy montażu systemu centralnego odkurzania?
Instalacja systemu centralnego odkurzania nie jest instalacją trudną do zaprojektowania i ułożenia. Ważne są jednak zasady, których należy zdecydowanie przestrzegać, aby uniknąć błędów.
Odkurzaj z czystą przyjemnością!
Czy odkurzanie może być przyjemne? Z całą pewnością prędzej czy później stanie się stałą, rutynową koniecznością, warto więc zadbać nie tylko o zadowalającą skuteczność, ale i o pożądany komfort.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Nowoczesny system sprzątający
Aby zminimalizować obowiązki domowe, powstały roboty sprzątające, które pracują gdy nas nie ma, jednak nadal wymagają częstego opróżniania śmieci. A gdyby tak… zautomatyzować w pełni proces sprzątania? Gdyby robot mógł jeździć i sprzątać, a zabrudzenia same by znikały? Połączenie robota sprzątającego z odkurzaczem centralnym nie byłoby idealne?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT