Ogniwa PV

Boom na fotowoltaikę
Do niedawna najpopularniejszym odnawialnym źródłem energii, poza biomasą, były kolektory słoneczne. Obecnie mamy do czynienia z boomem na fotowoltaikę, którą wspierają ogólnopolskie i lokalne programy inwestycyjne.
Na co zwrócić uwagę decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej?
Chociaż sam montaż instalacji fotowoltaicznej do 10 kW zajmuje zaledwie jeden do dwóch dni, to jednak cały proces inwestycyjny składa się z kilku rozłożonych w czasie etapów. Zanim będziesz cieszył się niemal darmową elektrownią słoneczną wybierz firmę instalatorską, której doświadczenie i umiejętności są potwierdzone certyfikatami producenta modułów fotowoltaicznych czy falownika.
AVIA Solar z zieloną energią w przyszłość
AVIA Solar to marka należąca do UNIMOT Energia i Gaz. Jej gwarantem jest spółka UNIMOT S.A. z 27-letnim doświadczeniem na rynku paliwowym i energetycznym. AVIA Solar to odpowiedź na dynamiczny rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce i rosnące w tym zakresie potrzeby klientów. Posiada multiproduktową ofertę systemów fotowoltaicznych dla klientów zainteresowanych redukcją kosztów za energię elektryczną, uzupełnioną możliwością odkupu energii z instalacji, jak również sprzedaż energii elektrycznej do klienta końcowego. AVIA Solar oferuje klientom kompleksowe rozwiązania również w zakresie magazynów energii oraz pomp ciepła.
Inwertery fotowoltaiczne Growatt - serce Twojej instalacji PV!
Firma Growatt New Energy posiada silną i stabilną pozycje na rynku zarówno światowym, jak i europejskim. Niezmiennie zajmuje ona pierwsze miejsce w Azji pod względem ilości zamontowanych inwerterów w segmencie instalacji dla użytkowników prywatnych. Ponadto na rynku światowym od kilku lat znajduje się w TOP 3. Growatt na przestrzeni swojej działalności na rynku inwerterów fotowoltaicznych stał się pionierem w technologii bezpieczeństwa i diagnostyki.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Kompleksowa oferta od jednego producenta
Budujesz lub remontujesz dom? Poszukujesz systemowych rozwiązań? Pokrycie dachowe, system fotowoltaiczny, system rynnowy, system wentylacyjny i system klimatyzacyjny znajdziesz w szerokim portfolio produktów jednego producenta i dystrybutora. Firma Lindab od 29 lat dostarcza rozwiązania dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego, komercyjnego i przemysłowego.
Moduły fotowoltaiczne nowej generacji
Wraz ze wzrostem popularności fotowoltaiki, na rynku jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać firmy specjalizujące się w instalacjach czerpiących energię ze słońca. W morzu ofert warto wyłowić jednak te, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość, a także wysokie uzyski energetyczne oferowanych instalacji.
Dach solarny SunRoof w Twoim samowystarczalnym domu
Dziś nie wystarczy po prostu zaprojektować dom. Nie chodzi już tylko o funkcjonalność czy trwałość materiału. Trzeba pomyśleć o swoim stylu życia - zrównoważonym, komfortowym, naładowanym dobrą energią. Jak to osiągnąć? Dzięki nowym możliwościom produkcji i wykorzystania energii z dachem solarnym SunRoof.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT