Nowości

Jakość i efektywność - pompa ciepła do c.w.u. Edel marki Auer
W dobie wszechobecnych systemów fotowoltaicznych kolejną wartą przemyślenia inwestycją jest pompa ciepła do produkcji c.w.u. Jednym z tego typu urządzeń jest Edel - pompa powietrzna francuskiej marki Auer.
Pompy ciepła - grzejniki REVERS - GRZANIE I CHŁODZENIE
Co wyróżnia grzejniki REGULUS®-system na tle innych grzejników? Mała masa całkowita oraz duża powierzchnia wymiany, cechy niezbędne do podjęcia funkcji grzania niewielkim nakładem energii startowej oraz grzania niskotemperaturowego. Wysoka sprawność, krótki czas dostępu do ciepła, łatwa kontrola emisji ciepła, a co za tym idzie komfortu cieplnego, co oznacza niższy koszt gospodarowania ciepłem oraz poszanowanie energii.
Zawory kulowe do wody pitnej seria S40 PRO
Przeznaczone do montażu w instalacjach dystrybucji wody pitnej, centralnego ogrzewania, chłodniczych oraz systemach pneumatycznych i olejowych. Kula antykamienna w zaworze pokryta jest nanoceramiką (zgłoszenie patentowe P.434545), co sprawia, że nie osadza się na niej kamień wapienny.
Inwertery fotowoltaiczne przygotowane do współpracy z bateriami MIN 2500-6000TL-XH
Inwertery fotowoltaiczne przygotowane do współpracy z bateriami to nowość, którą firma Growatt New Energy wprowadza na polski rynek. System ten może być zbudowany jako układ zasilania awaryjnego, dzięki czemu w razie zaniku napięcia z sieci energetycznej urządzenia w naszym domu będą mogły pracować bez problemu.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Wachmistrz - najtańszy kocioł elektryczny PV ready
Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej lub przynajmniej rozważając budowę domu energooszczędnego, nie sposób pominąć w kalkulacjach ogrzewania elektrycznego. Opcji jest kilka, zaczynając od mat oraz kabli grzewczych, poprzez różne typy kotłów elektrycznych, a na drogich pompach ciepła kończąc. Kotły elektryczne oporowe (z grzałkami) są rozsądną alternatywą - z jednej strony koszt zakupu jest najniższy ze wszystkich dostępnych źródeł ciepła, z drugiej strony eksploatacja przy dobrze ocieplonym budynku, zwłaszcza wspomaganym instalacją PV - nie generuje wysokich rachunków.
Nawiewnik glifowy PURO
Przedstawiamy nawiewnik glifowy stworzony dla tych, którzy oczekują parametrów na najwyższym poziomie, bez kompromisów. Puro doskonale radzi sobie ze skutecznym tłumieniem dźwięków na poziomie 57 dB, wydajnym przepływem powietrza i dokładną filtracją zanieczyszczeń. Co więcej, jest całkowicie niewidoczny na elewacji budynku i niemal niezauważalny wewnątrz za sprawą ukrytej czerpni i minimalistycznej formy regulatora.
Długość odpływu liniowego, jakie mogą być wymiary listwy?
Długość listwy i samego odwodnienia nie wpływa na odbiór wody w jednostce czasu ponieważ modele w ofercie tego samego producenta będą mieć otwór odpływowy tej samej szerokości. Dlatego nie możemy kierować się zasadą duża kabina, długi odpływ. Jeżeli zależy nam na tym aby odpływ mógł odebrać wodę z deszczownicy, powinniśmy sprawdzić ten parametr w instrukcji deszczownicy lub baterii prysznicowej.
Prosty, trwały i uniwersalny = system instalacyjny KAN-therm UltraLine
System KAN-therm UltraLine został zaprojektowany jako uniwersalny systemem przeznaczony do wykonywania zarówno wewnętrznych instalacji grzewczych oraz wody użytkowej, a także specjalistycznych instalacji rurowych.
Armatura do instalacji tryskaczowych
NIBCO to amerykańska firma z ponad 115-letnią tradycją o międzynarodowym zasięgu działania. Sprzedaż wyrobów z logo NIBCO jest realizowana do ponad 60 krajów na świecie. NIBCO Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi jest jedynym europejskim oddziałem NIBCO działającym od 1995 roku.
Inteligentny Sterownik Pompy IVR-10 S/T
Inteligentny Sterownik Pompy, model IVR-10 S/T jest łatwym w użyciu urządzeniem kontrolnym i zabezpieczającym do bezpośredniego podłączenia jednofazowych (IVR-10S) lub trójfazowych (IVR-10T) pomp głębinowych, pomp powierzchniowych, pomp zatapialnych, itp. o mocy od 1,1 KW do 2,2 KW utrzymującym stałe, zadane ciśnienie wody poprzeć zmianę prędkości obrotowej silnika pompy.
Odkurzacz centralny ENKE - wyjątkowy system filtracji
Znana od ponad 15 lat w Polsce marka odkurzaczy centralnych ENKE wprowadziła w swoich jednostkach bardzo wydajny i wyjątkowo komfortowy system filtracji „Dual Filtration”.
Wideodomofon jednoabonentowy CDV-70MF z kamerą DRC-40YFD
System wideodomofonowy przeznaczony do zastosowań w domach jedno- lub wielorodzinnych (możliwość podłączenia paneli wieloprzyciskowych).
BIONIC ELECTRO
BIONIC to nowatorski produkt polskiej firmy Instal-Projekt. W pełni zasilany elektrycznie. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych grzejników ze względu na ultracienką konstrukcję.
Regulator temperatury Elektra ControlTec Smart SMC
Regulator ELEKTRA ControlTec Smart SMC przeznaczony do sterowania systemami grzewczymi do ochrony przed śniegiem i lodem. Pozwala na niezależną kontrolę dwóch stref grzejnych lub jednej strefy za pomocą dwóch czujników. Dzięki temu można sterować dużymi aplikacjami jak parkingi, ciągi piesze i zjazdy do garażu.
Szybkozłączka do opróżniania szamba
Szybkozłączka umożliwia opróżnianie szamba bez wjeżdżania szambiarki na teren posesji. Montuje się ją w ogrodzeniu od strony ulicy lub w okolicy wkopanego zbiornika. Wóz asenizacyjny może podłączyć się wężem do szybkozłączki i odpompować ścieki nawet pod nieobecność właścicieli.
Pompy ciepła TX-9500, TX-16000
Pompy ciepła typu TX 9500 i TX 16000 to urządzenia typu monoblok przeznaczone do bezobsługowego ogrzewania wody użytkowej oraz instalacji centralnego ogrzewania. Umożliwiają obsługę instalacji c.w.u., bufora, podłogówki i grzejników z zastosowaniem systemu SZTOS. Posiadają najwyższy wśród polskich producentów współczynnik COP, a wielostopniowe ułożenie całego obwodu chłodniczego pozwala na minimalizacje wibracji i wyciszenie całego urządzenia.
Otrzymaj ubezpieczenie fotowoltaiki i śpij spokojnie
AVIA Solar współpracuje z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, falowników czy systemów mocowań w Polsce i na świecie, oferując najwyższą jakość produktów, 25-letnią gwarancję, ofertę dostosowaną do potrzeb klienta oraz fachowy i doświadczony zespół. Od teraz także każdy klient AVIA Solar, który podpisze umowę na instalację fotowoltaiczną, otrzyma roczny pakiet ochrony ubezpieczeniowej GRATIS.
Pompa ciepła Alezio M V200
Wysokie rachunki za ogrzewanie to już przeszłość. Wykorzystując darmowe ciepło z natury pompa powietrze/woda Alezio M V200 typu monoblok jest w pełni ekologiczna i prosta w obsłudze. To urządzenie najwyższej klasy, które zadba o Twój komfort przez cały rok.
Elektrostatyczny filtr antysmogowy do rekuperacji
Filtr elektrostatyczny e-MOCarz dedykowany do domowych systemów wentylacji mechanicznej. Jego wyjątkową zaletą jest najwyższy stopień filtracji - aż 95% pyłów ePM1 i ePM2.5 (głównego składnika smogu).
Rekuperator Recovens V400+
Recovens V400+ to najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązanie wentylacji mechanicznej od De Dietrich. Poprzez zastosowanie technologii odzysku ciepła o wysokiej sprawności, urządzenie redukuje koszty ogrzewania budynków nawet do 50% w porównaniu do standardowych obiektów wyposażonych w wentylację grawitacyjną.
Pompa ciepła Strateo
Z myślą o naszej planecie oraz Twoich rachunkach stworzyliśmy urządzenie, które opiera się na odnawialnych źródłach energii gwarantując oszczędność. Powietrzna pompa ciepła Strateo pracuje w sposób dyskretny i bardzo wydajny. Zapewnia odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach oraz dzięki zintegrowanemu podgrzewaczowi c.w.u. dba o stały dostęp do ciepłej wody.
Dobre rozdzielacze do instalacji grzewczych
Rozdzielacze ciepła pozwalają połączyć w jeden wspólny system wiele instalacji grzewczych, z uwzględnieniem tego, że każda z nich ma inne wymagania cieplne. Rozdzielacze umożliwiają dowolne sterowanie poszczególnymi instalacjami grzewczymi, działającymi w ramach jednego systemu. Dzięki temu możemy decydować o tym, jaką temperaturę chcemy mieć w poszczególnym mieszkaniu lub nawet pomieszczeniu.
Łączniki LIVOLO - wyszukany design
Łączniki dotykowe LIVOLO wyróżnia szlachetny charakter szkła i najwyższa jakość wykonania. Doskonale podkreślą walory każdego pomieszczenia, a minimalistyczny styl doda wnętrzom dyskretnej elegancji.
W grupie siła - poznaj ekosystem Yubii
Yubii Home to pierwsza centrala łącząca technologie Nice, FIBARO a także - już niebawem elero. Dzięki kompatybilności z protokołami Z-Wave i Wi-Fi jest otwarta na integrację z 3000 urządzeniami innych firm działających w standardzie Z-Wave. Doskonale sprawdzi się w przypadku m.in. mniejszych domów lub mieszkań (do 100 m2) i instalacji zawierających do 40 urządzeń i 20 scenariuszy. Yubii Home pozwala użytkownikowi końcowemu zarządzać całym systemem smart home również przy pomocy asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistant. Centrala zarządza oświetleniem, roletami, bramami, drzwiami i oknami, urządzeniami elektrycznymi, multimediami, ogrzewaniem, temperaturą, systemami nawadniania, monitoruje wycieki wody, ulatnianie się czadu i wykrywanie dymu. Automatyczne scenariusze, zdalne sterowanie i kontrola głosowa nad wszystkimi inteligentnymi urządzeniami sprawią, że codzienne czynności staną się jeszcze prostsze. www.fibaro.comwww.nice.pl
Przedłużenie izolowane komina ceramicznego z adapterem
Przedłużenie izolowane komina ceramicznego przeznaczone jest do nadbudowania istniejących instalacji kominowych ‒ ceramicznych (ceglanych i systemowych) w tym kominów zabezpieczonych wkładem kominowym. Ich zastosowanie pozytywnie wpływa na poprawienie ciągu kominowego w istniejącym przewodzie kominowym.
PURE AQUA EVERPURE - innowacyjny system filtracji i uzdatniania wody
PURE AQUA EVERPURE to pierwszy na świecie system wkładów filtracyjnych z wykorzystaniem zupełnie nowej technologii filtracji i uzdatniania wody. PURE AQUA EVERPURE łączy ochronę przed osadzaniem się kamienia i jednocześnie hamuje korozję kontrolując migrację metalu.
Inwerterowa, gruntowa pompa ciepła HPG-I 08 DS Premium
Kompaktowa pompa ciepła solanka-woda do c.o. i c.w.u. z wbudowanym zbiornikiem c.w.u. o pojemności 175 l. Powierzchnia wymiennika ciepła wynosi 2,1 m². Moc grzewcza przy S0/W35 (EN 14511) to 2,78 kW, zaś współczynnik SCOP (EN 14825) wynosi 5,12.
OnDry - naturalny pellet ściółkowy dla zwierząt
OnDry to naturalny pellet ściółkowy, produkowany ze starannie wyselekcjonowanej słomy, w pełni dostosowany do wymagań zwierząt hodowlanych i domowych. Proces produkcji podlega wnikliwej kontroli począwszy od etapu selekcji słomy, poprzez granulację i skończywszy na pakowaniu, dzięki czemu produkty OnDry są najwyższej, powtarzalnej jakości, potwierdzonej systematycznymi badaniami i testami laboratoryjnymi.
Klimatyzator pokojowy Bosch Climate 5000i
Bosch Climate 5000i to klimatyzator pokojowy, w którym szczególną uwagę poświęcono jakości powietrza. W tym modelu można korzystać z funkcji jonizacji powietrza oraz dodatkowego filtra BIO, które gwarantują polepszenie jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń.
Pompy ciepła Termet Air polskiej produkcji
Dostępne w sprzedaży pompy ciepła Termet Air powietrze-woda do c.o. i c.w.u. o zwartej konstrukcji typu monoblok, to kompaktowe jednostki generujące niskie koszty ogrzewania dzięki produkcji ciepła z otaczającego powietrza (COP do ~4,2). Klasa efektywności energetycznej A++ (A7/W35) oraz zerowa emisja zanieczyszczeń sprawiają, że pompy Termet Air są wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.
Wybierz swój komfort - gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens 5300i WM
Najważniejsze korzyści: komfortowa wydajność ciepłej wody dzięki mocy podwyższonej do 30 kW, dwa zasobniki do wyboru: warstwowy lub pojemnościowy z wężownicą,
Kompaktowy, gazowy kocioł kondensacyjny VITODENS 111-W
Przedstawiamy kolejną premierę produktową Viessmann tej wiosny. Vitodens 111 to połączenie kotła Vitodens 100-W w jednej obudowie z zasobnikiem warstwowym ciepłej wody użytkowej. Jeszcze bardziej intuicyjne w obsłudze, innowacyjne urządzenie grzewcze o dużej wydajności.
Nowa generacja ekologicznych kotłów kondensacyjnych Immergas
Victrix Zeus Superior to flagowy produkt z oferty firmy Immergas. Jest to dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 54 litrów. Do oferty Immergas właśnie została wprowadzona nowa generacja kotłów z tej rodziny.
Nowoczesny system sprzątający
Przedstawiamy nowość - robot sprzątający kompatybilny z odkurzaczem centralnym. Koniec z ciągłym odkurzaniem, teraz zrobi to za ciebie robot sprzątający, a dzięki technologii Smart Dust zebrane zanieczyszczenia opróżnią się automatycznie do twojej jednostki centralnej!
Draco Bio Compact FII GP
Draco Bio Compact FII GP to najnowszy model serii kotłów pelletowych firmy TEKLA. Urządzenie wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz bogate wyposażenie. Kompaktowa, zwarta konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na montaż nawet w niedużych kotłowniach.
Oczyszczacze powietrza Daikin - czyste, świeże i zdrowe powietrze
Firma Daikin wprowadziła na rynek najnowocześniejszy oczyszczacz powietrza, który łączy sprawdzoną i przetestowaną technologię oczyszczania powietrza Daikin Streamer oraz uznany na rynku filtr HEPA, który skutecznie filtruje nawet niewielkie cząsteczki.
Łączenie wszystkich rodzajów przewodów bez narzędzi - w jednej linii
WAGO przedstawia nową złączkę instalacyjną z dźwigniami 221 Inline do łączenia przelotowego dwóch przewodów.
Niloe Selection - nowe oblicze serii Niloe
Seria Niloe Selection została zaprojektowana w celu uzupełnienia dotychczasowej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand.
Rynna PREMIUM ZK/ z zagiętym kołnierzem - przyścienna
Rynienki prysznicowe PREMIUM ZK to seria odpływów liniowych WIPER zaopatrzonych w kołnierz izolacyjny, przydatny przy zabudowie w posadzce z warstwą izolacyjną.
Dom na ostatniej prostej
Na ostatniej prostej wykańczania domu, nawet kiedy budżet się kurczy, nie rezygnuj z dobrych rozwiązań: jakościowych, wizualnych i funkcjonalnych. Szczególnie z tych niewielkich, które jednak robią różnicę! Twojej umywalce charakteru doda mosiężny, stylowy syfon EasyClean Premium marki Prevex lub każdy dowolny syfon z rodziny EasyClean.
Głowica do pomiaru gazów
Oferta głowic serii MGX-70 poszerzona została o głowicę MGX-70/S służącą do wykrywania i pomiaru stężenia gazów, uruchomienia na tej podstawie sygnalizacji lokalnej i wbudowanych wyjść przekaźnikowych oraz do przekazania tej informacji do jednostki nadrzędnej.
Hydrofor Wilo-Isar BOOST5 z gwarancją stabilnego ciśnienia w domu
Nowy hydrofor Wilo-Isar BOOST5 nadaje się do uniwersalnego zastosowania w domowym systemie zaopatrzenia w wodę i zapewnia w każdym czasie i w każdym punkcie czerpalnym stałe ciśnienie wody.
SOLID EYE - nowość od WIPER
To elegancki, nowoczesny brodzik o ponadczasowej formie i ekskluzywnej maskownicy o niespotykanym, innowacyjnym kształcie. Na powierzchni brodzika przygotowane są spadki do efektywnego odprowadzania wody, przy czym powierzchnia jest gładka, bez widocznych spoin.
Kabina prysznicowa NICA®
NICA® to nowa kabina w programie Kermi. Wszystkie rozwiązania wyposażone są w drzwi przesuwne z systemem Soft-Open-Close. Gwarantuje on płynną i delikatną pracę drzwi.
Bateria kuchenna MUNGO z funkcją filtrowania wody
Funkcja filtrowania wody pozwala na picie zdrowej wody prosto z kranu, a dzięki temu znacząco można zredukować ilość plastikowych butelek. Wkład filtrujący jest montowany pod zlewem i co ważne, jest od razu w zestawie z baterią - nie ma dodatkowych kosztów. Filtr wystarcza na 6000 litrów czyli 4000 plastikowych 1,5 litrowych butelek. To 200 kg plastiku mniej wyrzucone na śmietnik!
Dach solarny SunRoof 2w1 - przyszłość zaczyna się dziś
Dach solarny 2w1 to dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi. Innowacja polega na tym, że zewnętrzna warstwa dachu solarnego zbudowana jest z monokrystalicznych modułów typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Dzięki temu stosuje się jeden produkt, który spełnia dwie funkcje - chroni budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkuje prąd.
Aqua Domus kompaktowy, w pełni automatyczny hydrofor domowy
Z możliwością zdalnego sterowania i monitorowania parametrów pracy poprzez aplikację w smartfonie. Urządzenie to jest wyposażone w pompę wielostopniową zintegrowaną z przetwornicą częstotliwości, która pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia w instalacji domowej.
Grzejnik modułowy MVKN5
Tegoroczna wiosenna nowość od VERANO to modułowy grzejnik stojący z wentylatorem typ MVKN5. Taki Grzejnik to idealne urządzenie do tych pomieszczeń, gdzie nie mogą zostać zamontowane grzejniki kanałowe, np. ze względu na warunki technologiczne stropu/podłogi.
AQUAPHOR Kryształ Quadro HB
Kuchenny filtr podzlewozmywakowy do zmiękczania i usuwania bakterii z mętnej wody. Krystalicznie czysta i zdrowa woda. Filtr AQUAPHOR Kryształ Quadro HB to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów.
Czujnik ruchu marki SALUS Controls
MS600 to nowoczesny czujnik ruchu, będący częścią systemu SALUS Smart Home (należy go używać z bramką UGE600 oraz aplikacją internetową).
SMOGSORBER - uzdatnianie powietrza przy zastosowaniu soli
Idealnym rozwiązaniem uzdatniającym powietrze jest zastosowanie zbiornika ze złożem tzw. zubrów solnych czyli grubych brył soli pomiędzy którymi przepływa powietrze skutecznie je uzdatniając.
Pompa ciepła do c.w.u. Basic 4. generacji
Basic 4. generacji to najlepsza w historii pompa ciepła do c.w.u. Galmet. Pierwszy raz zaprezentowana została podczas targów ISH Digital 2021. A już podczas pierwszej prezentacji w Polsce została nagrodzona Złotym Medalem Targów ENEX 2021.
Grzejnik dekoracyjny PUZEL
Nowy w naszej ofercie model PUZEL to połączenie lekkości, prostoty, elegancji i funkcjonalności. PUZEL to nie tylko wygodna suszarka, ale także atrakcyjny element wystroju nowoczesnej łazienki.
Frajda z prania!
Znasz ten rytuał - zdejmujesz ubranie i rzucasz je przyzwyczajonym gestem na nowy, stylowy fotel (na którym nikt jeszcze nie siedział), służący za codzienną i zaskakująco pojemną szafę. „Kiedyś się sprzątnie” - mruczysz pod nosem, a rzeczy zamiast w kostkę, składają się w awangardowe dzieło wątpliwej sztuki. A gdyby tak jednym ruchem, jednym gestem wrzucić je... w ścianę? Harry dowiódł przecież, że to możliwe, a Laundry Jet działa właśnie tak - magicznie!
Już jest! Sklep online OEM Energy gotowy!
Jako Generalny Dystrybutor Energii Odnawialnej udostępniliśmy sprzedaż internetową w wygodnym i intuicyjnym sklepie online. Już teraz wprowadzamy nowy komfort zakupów online, aby przygotować Was do powstającego, potężnego narzędzia jakim będzie nasza platforma zakupowa. Zarejestruj się już dziś w naszym sklepie i sprawdź promocje oraz wyprzedaże!
Magazyny energii Pylontech od Columbus Energy
Model Force H2 to najnowsza wersja wysokonapięciowego magazynu energii, który znajdzie zastosowanie zarówno w domach, jak i małych biznesach. Składa się z czterech modułów 96V zapewniających po 3,55 kWh.
Termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI sterowany głosem
Teraz termostat nVent RAYCHEM SENZ WIfimoże być sterowany głosem - jest kompatybilny z systemami inteligentnego domu Amazon Alexa® oraz Google Assistant®. Termostat posiada też opcję zdalnego sterowania systemem ogrzewania przez bezpłatną aplikację SENZ-WIfina urządzenia mobilne. Aplikacja SENZ WIfimoże dynamicznie zarządzać temperaturą we wszystkich ogrzewanych pomieszczeniach optymalizując zużycie energii. Inteligentna aplikacja pozwala również obserwować statystyki pracy i wydajności systemu i w rezultacie kontrolować zużycie energii.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT