Ogrzewanie podłogowe

Ciepła podłoga
Ogrzewanie podłogowe jest bardzo komfortowe w użytkowaniu. Zapewnia bowiem równomierny rozkład ciepła w całym wnętrzu. Pod warunkiem, że jest odpowiednio zaprojektowane i wykonane.
Chcesz mieć pełen komfort w łazience? Nie zapomnij o ogrzewaniu podłogowym!
Kiedy zmieniamy wystrój łazienki jest to jedyny dogodny moment żeby dodać elektryczne ogrzewanie podłogowe. Następna okazja może być dopiero za kilkanaście lat. Dlatego zawsze warto dodać ogrzewanie, nawet jeśli będziemy z niego korzystali tyko kilka zimnych miesięcy w roku.
Systemy ogrzewania podłogowego KAN-therm
W ofercie firmy KAN możemy znaleźć różne systemy ogrzewania podłogowego, które znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym. Systemy różnią się między sobą techniką mocowania rur, rodzajem i konstrukcją izolacji termicznej oraz przeznaczeniem.
Ogrzewanie nowej generacji
Nowoczesna instalacja zapewniająca optymalną temperaturę w budynku może być dwufunkcyjna i można ją estetycznie ukryć. Zastąpi grzejniki zabierające miejsce we wnętrzu oraz masywne klimatyzatory. Takie użycie oferuje płaszczyznowy system ogrzewania/chłodzenia firmy KERMI.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Ogrzewanie podłogowe - połączenie estetyki i ekonomii
System jest praktycznie niewidoczny i w żaden sposób nie wpływa na aranżację wnętrza. Bardzo efektywnie współpracuje z niskotemperaturowymi źródłami ciepła takimi jak pompy ciepła czy kotły kondensacyjne, co jest odczuwalne w domowym budżecie. Prawie idealne odczucie komfortu cieplnego, w połączeniu ze znacznym ograniczeniem cyrkulacji kurzu sprawia, że system jest przyjazny praktycznie dla każdego użytkownika, nawet alergika. Nic dziwnego, że ogrzewanie podłogowe cieszy się coraz większą popularnością.
Sterowanie ogrzewaniem podłogowym - sposób na mniejsze rachunki
Zainteresowanie ogrzewaniem podłogowym nie słabnie od dekad. Skuteczność i oszczędność tego rozwiązania gwarantuje odpowiednią temperaturę i korzyści finansowe. Elementem właściwego wykorzystania tego systemu grzewczego jest odpowiedni sposób sterowania nim.
Systemy złączy i rur do instalacji sanitarno-grzewczych SharkBite
John Guest jest uznawany za jednego z wiodących producentów złączy wtykowych na świecie. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza znakomitej jakości wytwarzanych produktów, kompleksowości asortymentu i dostaw oraz szeroko rozbudowanej sieci dystrybucji. Firma, przez ponad 50 lat działalności, wypracowała sobie zaufanie i uznanie klientów na całym świecie.
Szafka podtynkowa i natynkowa pod automatykę z miejscem na listwę sterującą do rozdzielaczy
Metalowe szafki osłonowe z przegrodą pod automatykę przeznaczone są do osłonięcia rozdzielacza, grupy mieszającej oraz listwy sterującej przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Istotna rola rozdzielaczy w instalacji ogrzewania podłogowego
Nowoczesne instalacje grzewcze po kilkunastu latach od ich wprowadzenia na rynek polski zyskały powszechność stosowania. Nastąpiła wręcz rewolucyjna zmiana w technologii wykonywania instalacji i stosowanych w nich materiałach.
Rozdzielacz ogrzewania podłogowego i centrala sterująca schowane w jednej estetycznej szafce
Rozdzielacze zamontowane w szafkach stały się nieodzownymi elementami systemów ogrzewania podłogowego jak i grzejnikowego. Dzięki zastosowaniu rozdzielaczy możemy kontrolować i indywidualnie sterować każdym grzejnikiem lub pętlą grzewczą.
Termometry
Do pomiaru temperatury i kontroli pracy automatyki w węzłach cieplnych, wymiennikach ciepła, kotłach c.o., w przemyśle oraz wszelkiego rodzaju jednostkach pływających.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT