Osprzęt elektroinstalacyjny

Gniazda i łączniki
Osprzęt elektroinstalacyjny to wszystkie elementy, które służą do obsługi urządzeń elektrycznych. Do tej kategorii zalicza się przede wszystkim łączniki i gniazda, ale także puszki elektroinstalacyjne oraz listwy i kanały elektroinstalacyjne.
Gniazdka i włączniki elektryczne istotnym elementem wnętrza
Gniazda elektryczne i łączniki mimo niewielkich rozmiarów pełnią znaczącą rolę w kreowaniu nowoczesnego wnętrza. Są integralnym elementem wyposażenia budynku. Produkowane nie tylko z tworzywa, ale z różnych, ciekawych materiałów takich jak beton, drewno czy szkło, odzwierciedlają aktualne trendy zarówno wnętrzarskie, jak i technologiczne.
Estetyka czy funkcjonalność? Już nie trzeba wybierać - osprzęt elektryczny marki OSPEL
Oryginalna linia, dopasowana kolorystyka i funkcjonalność - wszystkie te składniki to przepis na idealny osprzęt elektryczny pasujący do wielu różnorodnych aranżacji. Oferta rynkowa jest bardzo szeroka - konkretne modele różnią się między sobą subtelnymi, acz wyrazistymi detalami, które najlepiej pasują do określonych wnętrz. Firma OSPEL w swojej ofercie posiada szereg serii, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy znajdzie osprzęt idealnie komponujący się z jego wnętrzami oraz odpowiadający mu pod względem jakości i funkcjonalności.
Niloe Selection - nowe oblicze serii Niloe
Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy są w stanie wybrać model odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Właśnie z myślą o zapewnieniu klientom pełnego zadowolenia powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand - Niloe Selection - estetyczny oraz funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny. Jakie funkcje oferują produkty z nowej serii?
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT