Systemy przeciwoblodzeniowe

Sposoby na śnieg i lód
Zalegający w strefie okapu dachu śnieg i zwisające z rynien sople lodu nie tylko mogą uszkodzić orynnowanie, ale są też groźne dla znajdujących się w pobliżu ludzi. Niebezpieczny jest też lód pokrywający dojazd do garażu. Rozwiązaniem tych problemów jest zamontowanie instalacji przeciwoblodzeniowej.
Systemy ogrzewania elektrycznego dla budownictwa mieszkalnego i przemysłowego
Firma ELEKTRA została utworzona w 1985 roku i jest obecnie jednym z największych producentów systemów elektrycznego ogrzewania w Europie Środkowej. Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA stosowane jest wewnątrz budynków, w domach mieszkalnych wolnostojących, budownictwie wielorodzinnym, budynkach użyteczności publicznej.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe, promienniki podczerwieni
Elektryczne ogrzewanie płaszczyznowe stosowane jest jako podstawowy lub dodatkowy system ogrzewania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz na zewnątrz do ochrony przed oblodzeniem schodów, podjazdów (kable grzejne rezystancyjne ECOFLOOR®, maty grzejne ECOFLOOR®), rynien (kable grzejne samoregulujące PROTEKTOR), do ochrony rur przed zamarzaniem (PFP automatyczne przewody grzejne, kable grzejne samoregulujące PROTEKTOR).
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT