Nawierzchnie ogrodowe - posesjonaci

Nawierzchnie ogrodowe
Bogata oferta wyrobów brukarskich umożliwia precyzyjne dopasowanie nawierzchni do wyglądu domu, ogrodzenia i ogrodu. Skorzystali z niej nasi Rozmówcy i pokazali nam swoje ścieżki i podjazdy.
Man icon Lilianna Jampolska
Joanna i Michał - Czytelnicy Budujących Dom, nawierzchnię ułożyli w maju 2018 r.
Działka: grunt gliniasty, zwięzły i mokry. Nawierzchnia: kostka z betonu, dwuwarstwowa, grubość 6 cm, elementy w trzech rozmiarach. Kolor - ciemnoszary i jasnoszary. Obrzeża - z gotowych krawężników betonowych. Ułożone na - chodniku i podjeździe o łącznej powierzchni 130 m2.
Man icon Lilianna Jampolska
Halina i Zbyszek - Czytelnicy Budujemy Dom, nawierzchnię ułożyli w 1999 r.
Działka: grunt niejednorodny. Nawierzchnia: kostka z granitu na podjeździe i dziedzińcu; bruk dębowy pod wiatą.
Man icon Lilianna Jampolska
Basia i Janusz - Członkowie Klubu Budujących Dom, nawierzchnię ułożyli w 2007 r.
Działka: grunt piaszczysty. Nawierzchnia: z betonu, kostka dwuwarstwowa, zaimpregnowana przemysłowo, z fazowanymi krawędziami. Wymiary - grubość 8 cm. Obrzeża - wyrobione z zaprawy betonowej, przed wjazdem na działkę z gotowych krawężników. Położona na - podjeździe, opasce i ścieżce - razem na powierzchni 222 m2.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Marzena - Czytelniczka Budujemy Dom, nawierzchnię układała w 2012 r.
Działka: grunt piaszczysty. Nawierzchnia: z płyt betonowych o wymiarach 50 x 50 i 50 x 25 cm, z posypką mineralną; grubość 6 cm. Kolor - jasno- i ciemnoszary. Kostka bazaltowa - drobna. Grys granitowy. Położona na - tarasie, ganku, podjeździe, ścieżkach, w domku ogrodnika - razem 70 m2.
Man icon Lilianna Jampolska
Myjka myjce nierówna
Urządzenie wysokociśnieniowe znajduje liczne zastosowania wokół domu. Jednak bardzo wiele zależy od akcesoriów w jakie doposażymy nasz sprzęt. Kärcher posiada nie tylko doskonałej jakości urządzenia, lecz także największy wybór akcesoriów na rynku, które sprawiają, że liczba zastosowań urządzenia jest w zasadzie nieograniczona. Przekonaj się, co potrafi urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher!
Kompleksowe rozwiązania od ABW SUPERBRUK
Podjazd jak i cała przestrzeń wokół domu potrzebuje zdecydowanie pomysłu, dzięki któremu wszystkie elementy i produkty stanowić będą funkcjonalną i estetyczną całość. Podążając za architektonicznymi trendami firma ABW Superbruk stworzyła kolekcję NORD LINE wyróżniając w niej spójne wzorniczo systemy w dwóch liniach kolorystycznych - SCANDIC (styl tzw. skandynawski - nowoczesny) i GEO (styl naturalny/ECO).