Aktualności

WILO-STRATOS PICO - osobisty asystent ogrzewania podłogowego
Wilo-Stratos PICO to seria pomp obiegowych klasy premium, przeznaczona do systemów ze stale zmieniającym się natężeniem przepływu, a więc obiektów z nowoczesnym ogrzewaniem grzejnikowym lub obecnie tak popularnym - podłogowym. Mogą one pracować także w układach klimatyzacji albo w przemysłowych instalacjach obiegowych.
Panel dachowy ZIPP - nowość w ofercie marki BP2.eu
ZIPP ma wiele cech, jednak wygoda i szybkość montażu są walorem najbardziej charakterystycznym. Wyglądem nawiązuje do klasycznych paneli dachowych, ale szeroki profil, pozwalający na wyjątkowo szerokie krycie, powoduje, że pokrycie dachu zajmuje znacznie mniej czasu, niż przy użyciu większości paneli dachowych dostępnych na rynku.
Prefabrykowane wiązary dachowe
Rozwiązanie, które oferuje firma NOVA SYSTEM Sp. z o.o., jako producent wiązarów dachowych to innowacyjna technologia wprowadzona w drugiej połowie lat 50. ubiegłego wieku przez firmę MiTek. Rozwiązaniem tym są prefabrykowane więźby dachowe łączone przy użyciu metalowych płytek kolczastych MiTek wykonanych z ocynkowanej lub nierdzewnej stalowej blachy z wytłoczonymi kolcami.
Taśma podgąsiorowa CREAROLL marki CREATON
Taśma CREAROLL to nowoczesne rozwiązanie marki CREATON, zapewniające estetyczne i trwałe wykończenie kalenicy i naroży. Zastosowanie perforowanej włókniny polipropylenowej umożliwia skuteczną wentylację wlotową i wylotową w obrębie tych części dachu skośnego. Jednocześnie całkowicie chroni go przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń pod połać.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Lampy elewacyjne w ofercie firmy JONIEC
W firmie JONIEC® można nabyć lampy elewacyjne, które w subtelny sposób podkreślą piękną strukturę ścian budynku będąc jednocześnie dobrym źródłem światła. Jeśli ściany wykonane są w podobnym stylu co ogrodzenie posesji, wówczas warto zainstalować na obydwu powierzchniach oświetlenie o takiej samej barwie światła i w oprawie identycznej bądź zbliżonej stylistycznie.
MONZAPLUS - szybkie i ekonomiczne krycie
Dachówki ceramiczne to materiał, który jest doceniany przez inwestorów między innymi ze względu na doskonałe parametry techniczne. Oferta jest bardzo szeroka, jednak swoją uwagę warto zwrócić na produkowaną w Środzie Śląskiej dachówkę MONZAplus marki Röben.
Odpływ brodzikowy SLIM+
Superniski odpływ prysznicowy SLIM+ to produkt dla wymagających klientów, którzy chcą zamontować w łazience brodzik z dużym otworem Ø90 mm. Najlepszym rozwiązaniem będzie do tego SLIM+, którego wymiary to zaledwie 40 mm wysokości pod brodzikiem oraz tylko 190 mm długości.
Blachodachówka SZAFIR w nowej, panelowej odsłonie
To eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, łączące w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Profilowana jest z blachy stalowej dwustronnie ocynkowanej lub aluminiowej powlekanej kilkoma warstwami lakieru. Wysoka jakość materiału blachodachówki gwarantuje dużą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Wygodna nawierzchnia przy basenie
Deski tarasowe kompozytowe to idealne wykończenie na obrzeżach basenów. Silvadec Elegance to pełne deski kompozytowe o wyjątkowo dobrych walorach antypoślizgowych.
WILO-STRATOS PICO - osobisty asystent ogrzewania podłogowego
Wilo-Stratos PICO to seria pomp obiegowych klasy premium, przeznaczona do systemów ze stale zmieniają cym się natę ż eniem przepływu, a więc obiektów z nowoczesnym ogrzewaniem grzejnikowym lub obecnie tak popularnym - podłogowym. Mogą one pracować także w układach klimatyzacji albo w przemysłowych instalacjach obiegowych. Ze względu na jakość wykonania, niezawodność i bezpieczeństwo pracy, pompy te mają wydłużoną gwarancję na okres 5 lat.
Garaż wolnostojący od HOMEKONCEPT
Garaż wolnostojący to świetne rozwiązanie dla wszystkich!
GoTherm® - prosty sposób na termoizolację ścian
GoTherm® to farba termoizolacyjna polskiego producenta, która ma wiele zalet i pomaga rozwiązać wiele problemów, które pojawiają się podczas wykonywania termoizolacji ścian.
Haczyk łazienkowy CADDY marki TIGER
Coram wprowadził na rynek nowatorski podwójny haczyk na kabinę prysznicową. Caddy marki Tiger to bardzo sprytne rozwiązanie - jest uniwersalny, bo pasuje do standardowych paneli szklanych o grubości 6-8 mm. Szkło jest chronione silikonową powłoką, zaś stal nierdzewna, z której wykonany jest haczyk, gwarantuje ponadprzeciętną trwałość.
Szach-mat - absolutnie matowe listwy TORE MONOKOLOR
Hybrydowe listwy przypodłogowe TORE MONOKOLOR to pochwała idealnie matowych powierzchni. Występują w dwóch uniwersalnych kolorach - bieli i czerni. Mają idealną wysokość 80 mm. Wyróżniają się unikatowym kształtem oraz całkowicie gładką matową powierzchnią.
Drzwi prysznicowe do każdej wnęki
Drzwi prysznicowe MSV200 wyróżniają się rozwiązaniami technologicznymi będącymi wyrazem troski o bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Szersza deska, szybszy montaż
Deski kompozytowe Gardin Line są szersze (18 cm) i grubsze (2,5 cm) niż standardowe. Szersza deska to oszczędność rzędu aż 24%. Mniej klipsów, tańsza robocizna, szybszy montaż i elegancki wygląd w jednym.
Drzwi tarasowe z płaskim progiem SIEGENIA ECO PASS
Projektowanie bez barier oznacza tworzenie przestrzeni dostępnej dla każdego. Przykładem takiego rozwiązania jest próg SIEGENIA do drzwi tarasowych HS, który łączy efektywność energetyczną z komfortem, estetyką i dostępnością.
NEOHEAT EKO II PLUS - pompy ciepła c.o. + c.w.u.
Neoheat EKO II Plus to zdecydowanie najbezpieczniejsze urządzenie grzewcze dostępne obecnie na rynku - pompy ciepła nie stanowią zagrożenia pożarowego, czy też ulatniania się gazu - domownicy nie muszą instalować czujników czadu ani gazu. Dodatkowo, pompy ciepła Neoheat zapewniają niskie koszty eksploatacji budynku. Koszty ogrzewania zarówno pomieszczeń, jak i ciepłej wody użytkowej po montażu pompy ciepła mogą zostać zredukowane niemal czterokrotnie!
Zaawansowany dogrzewacz elektryczny BOSMAN LED
Zwiększone zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi oraz pompami ciepła skłoniło firmę ELTERM do poszerzenia oferty o kolejną serię produktów.
BRYZA STAL - nowość
Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji systemów rynnowych BRYZA PVC, stała współpraca z dekarzami, otwartość na potrzeby klientów i wdrożenie nowoczesnego parku maszynowego zaowocowały stworzeniem niezawodnego stalowego systemu rynnowego BRYZA STAL.
SMART HOME by MS
Nowoczesne domy wyposażone są w inteligentne urządzenia, które ułatwiają życie ich użytkowników. Dotyczy to również rolet i żaluzji dostępnych w ofercie MS więcej niż OKNA, które po zamontowaniu odpowiednich napędów i zaawansowanego sterowania pomogą stworzyć w pełni zautomatyzowany system inteligentnego domu.
Bestsellerowe wyłazy dachowe VERSA
Wyłazy VERSA występują w dwóch kategoriach podstawowych - do zastosowania w pomieszczeniach nieużytkowych i użytkowych.
Wkrętarka akumulatorowa RAWLPLUG z uchwytem 1/4” - możliwość szybkiego i stabilnego montażu w płytach g-k
Wkrętarka R-PDS18-M2A od Rawlplug jest specjalistycznym urządzeniem do wkręcania wkrętów w konstrukcje metalowe oraz drewniane przy montowaniu płyt gipsowo-kartonowych.
Kompleksowe rozwiązania w zakresie osprzętu bramowego dla osiedli mieszkaniowych
Osiedla mieszkaniowe są odpowiedzialne za zakwaterowanie tysięcy osób i ich rodzin. Aby pomóc właścicielom obiektów w utrzymaniu bezpieczeństwa tych gospodarstw domowych, Locinox łączy kilka produktów w kompletne rozwiązania.
Nowe rozwiązanie grzewcze TESY FINECO CLOUD z technologią oczyszczania powietrza AIRSAFE
FinEco Cloud z AirSafe to najnowsze rozwiązanie grzewcze TESY wyposażone w sterowanie przez Wi-Fi oraz innowacyjną technologię poprawiającą jakość powietrza. Zainspirowany minimalistycznym stylem skandynawskim, jego niewielka szerokość wynosząca zaledwie 56 mm i elegancki design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza, dając jednocześnie komfort sterowania urządzeniem z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji MyTESY.
Efektowny dom w stylu nowoczesnej stodoły z kolekcji gotowych projektów ARCHON+
„Dom w szyszkowcach 8” jest wspaniałą propozycją dla miłośników nowoczesnej architektury, ceniących przestronne, komfortowe i pełne naturalnego światła wnętrza. Powierzchnia użytkowa budynku to 137,97 m2 + kotłownia 7,45 m2. Prosta bryła za sprawą dwuspadowego dachu bezokapowego zyskała wygląd atrakcyjnej, nowoczesnej stodoły. Ciekawym detalem jest wyróżniona grafitowym tynkiem rama, okalająca dwie ściany budynku i tworząca nad strefą tarasową praktyczną osłonę. Uwagę zwracają przeszklenia, wśród nich wysokie, oryginalne okna na poddaszu.
DALLMER DALLDRAIN COLOURCOLLECTION - łazienka wyjątkowa w najdrobniejszym detalu
System DallDrain marki Dallmer to łatwe w montażu odpływy punktowe, z bogatą paletą akcesoriów. Do wyboru są trzy korpusy wpustu: poziome o wysokościach montażowych 55 mm lub 85 mm oraz pionowy.
Nowość - kompaktowe rekuperatory HRU-MinistAIR
Firma Alnor Systemy Wentylacji dodała do swojej oferty central rekuperacyjnych nową serię kompaktowych rekuperatorów HRU-MinistAIR.
Blachodachówka RUBIN
Kształt blachodachówki został opracowany z uwzględnieniem odpowiednio wysokich walorów estetycznych przy zachowaniu doskonałych parametrów użytkowych. To najbardziej ekonomiczne pokrycie w ofercie firmy Blachy Pruszyński.
Żaluzje fasadowe SUNFAS
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne lub drzwiowe mocowane na zewnątrz budynków.
Siłownik do bram przesuwnych BULL5OM - najmocniejszy i najtrwalszy na rynku
Najnowszy napęd BENINCA, BULL 5OM do bram przesuwnych do 500 kg wagi bramy, o sile ciągu 650 N jest najmocniejszym produktem dostępnym na polskim rynku. BULL5OM jest zmodyfikowaną wersją standardowego siłownika BULL5M, produkowanego od ponad 15 lat.
ISOVER jedynym w Polsce producentem mat z welonem do izolacji poddaszy
Marka ISOVER rozszerzyła portfolio produktów o nowe wełny ISOVER PRO. Super-Mata PRO z lambdą 0,033 i Super-Mata Plus PRO z lambdą 0,032 wzmocnione welonem szklanym to innowacyjne rozwiązanie na rynku izolacji dachów skośnych, opracowane z myślą o wykonawcach i ich komforcie pracy przy zachowaniu najwyższych parametrów termoizolacyjnych.
Ładowarki SOLPLANET - w kierunku zielonej przyszłości
Coraz bardziej na popularności zyskują samochody elektryczne, nic więc dziwnego, że wzrasta również popyt na przydomowe stacje ładowania - ponieważ najczęściej te w zestawie z samochodem nie gwarantują satysfakcjonujących czasów ładowania pojazdu.
Nowość. BAŁTYKGAZ udostępnia aplikację EBOK
Żyjemy w czasach, w których korzystanie z internetu stało się nieodzowne. Jednocześnie jesteśmy zachęcani do użytkowania różnego rodzaju aplikacji, z których wiele jest rzeczywiście bardzo użytecznych. Niektóre z nich mogą nam pomóc w codzienności, albo wręcz codzienność znacząco uprościć.
Kostki dekoracyjne LAPPARE
Kostki dekoracyjne LAPPARE dostępne w trzech rodzajach nawierzchni: avangarde o delikatnie płukanej fakturze, coloratto z nierównomiernie rozłożoną barwą oraz jednolite one color to doskonałe rozwiązanie do eleganckiego zakończenia aranżacji przestrzeni wokół domu.
GUTTA - zadaszenia prostokątne BS i BS PLUS
Styl Bauhaus powraca. Wyraźne proste linie i kształty w klasycznym, a zarazem nowoczesnym wzornictwie. Dzięki prostokątnemu zadaszeniu dom w mgnieniu oka nabierze stylowego i modnego wyglądu. Wyznacznikiem tego stylu są aluminiowe zadaszenia BS i BS PLUS firmy Gutta, które są dostępne o szerokości 160, 200 oraz 250 cm ze ścianką boczną lub bez.
Taras marzeń z płyt MAESTRO
W bogatej ofercie płyt tarasowych Bruk-Bet pojawiła się nowa grupa produktowa Poleryt, do której należą płyty tarasowe z serii MAESTRO, REALIT i ARCHITECT.
Grzejnik konwekcyjny CWM M-F od STIEBEL ELTRON
Bez wątpienia nadchodzący sezon grzewczy będzie najcięższym od lat. Nie tylko ze względu na niedobory surowca, ale i astronomiczne ceny zarówno węgla jak i gazu. Coraz więcej osób poszukuje dodatkowych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Świetnym rozwiązaniem będzie grzejnik konwekcyjny STIEBEL ELTRON z serii CWM M-F, który jest nie tylko efektywny, ale i gotowy do użytku zaraz po zakupie. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazda elektrycznego za pomocą wtyczki.
Drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym
Nowy system drzwi zewnętrznych SOLANO 86 to efekt udanej kooperacji konstruktorów KRISHOME z dostawcami systemów aluminiowych. Tworząc drzwi z panelem wsadowym bazowano na sprawdzonym systemie MB86 oraz najpopularniejszych wzorach drzwi SOLANO 90. W ten sposób powstał przystępny cenowo produkt o wysokich parametrach technicznych i modnym wyglądzie.
Kolekcja łazienkowa LUA
LUA to nowa, kompletna kolekcja łazienkowa firmy Laufen. Łączy w sobie świeże, ciekawe wzornictwo, markową jakość i bogactwo funkcjonalności. Kolekcję stworzył w całości, na zlecenie firmy, francuski projektant Toan Nguyen. Dzięki temu LUA jest harmonijna w każdym szczególe - od ceramiki, po wanny i armatury.
Nowość - wewnętrzna czujka ruchu FlipX
Japońska firma OPTEX, która od ponad 40 lat jest światowym liderem detekcji i globalnym dostawcą systemów zapobiegania przestępczości, wprowadziła właśnie na rynek nową, wewnętrzną czujkę ruchu FlipX. Naszpikowana wieloma innowacyjnymi funkcjami stanowi idealne rozwiązanie do ochrony budynków mieszkalnych i podstawowej ochrony obiektów komercyjnych.
Antracyt w palecie kolorów systemów rynnowych SIBA!
Odpowiadając na oczekiwania klientów firma Ruukki Polska wprowadziła do oferty systemu rynnowego Siba kolor antracytowy (~RAL 7021).
Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków EKO HOUSE
Czy mieszkając na terenie bez możliwości przyłączenia do kanalizacji, jesteśmy skazani na zbiornik bezodpływowy? Oczywiście, że nie. Klasyczne szambo, generujące nieprzyjemne zapachy i duże koszty, możemy zastąpić bezwonną przydomową biologiczną oczyszczalnią ścieków od firmy Eko House.
Komplet inteligentnej stolarki z aplikacją MY KRISPOL
Aplikacja myKRISPOL to nowoczesne narzędzie do zarządzania stolarką KRISPOL z poziomu smartfona i budowania domowego centrum dowodzenia obsługującego nawet do 30 urządzeń. W połączeniu z automatyką STARCUS aplikacja umożliwia projektowanie inteligentnego i bezpiecznego domu zintegrowanego ze światem IoT.
Idealnie dopasowane, fabrycznie wpięte - odwodnienie liniowe do progów G-U
Drzwi tarasowe HS z progiem zlicowanym z podłogą to jedno z topowych rozwiązań stosowanych we współczesnym budownictwie mieszkaniowym. Niemal idealnie płaskie przejście bez barier jest nie tylko efektowne, ale i bezpieczne. Rozwijając swój system rozwiązań do drzwi podnoszono-przesuwnych HS, G-U Polska podnosi kwestie designu i bezpieczeństwa na wyższy poziom, wprowadzając nowość - odwodnienie liniowe zaprojektowane specjalnie do drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych z płaskim progiem.
Nowość - płyty dekoracyjne MUSSO w kolorze opal
Opale dzieli się na kilka typów, ze względu na dominującą barwę efektu opalizacji. Jednym z nich jest mleczny (lechosos), w którym wiodąca biel delikatnie przechodzi w szarą grę barw.
Panele renowacyjne LOWFIT
Panele renowacyjne JG LowFit oferowane przez firmę RWC zostały stworzone do modernizacji ogrzewania w budynkach istniejących, tam gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji ogrzewania podłogowego tradycyjnymi metodami ze względu na ograniczoną wysokość podłogi. Przeznaczone są również do układania w budynkach na stropach drewnianych, tam gdzie wykonanie wylewki ze względu na obciążenie jest niemożliwe.
T-REX GOLD - ekstremalnie silny klej montażowy
T-REX GOLD marki Soudal jest uniwersalnym i elastycznym klejem montażowym, który doskonale sprawdzi się podczas klejenia typowych materiałów budowlanych, wszelkiego rodzaju materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych na ścianach podłogach i sufitach.
Gonty SBS w kolorze czarnym
BMI Icopal rozszerza ofertę gontów SBS o nowy kolor. Od teraz klienci będą mogli zakupić gonty w trzech wariantach: heksagonalnym, prostokątnym i ogon bobra w kolorze czarnym.
Dachówki przejściowe KORAMIC do montażu instalacji fotowoltaicznej
Sposób montażu paneli fotowoltaicznych jest mocno uzależniony od pokrycia dachowego. Osoby zainteresowane montażem fotowoltaiki na dachu ceramicznym, mierzą się z wyzwaniem trwałego i estetycznego połączenia elementów instalacji z pokryciem.
Nowy zbiornik c.w.u. o zwiększonej pojemności od PANASONIC
Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził na rynek nowy emaliowany zbiornik ciepłej wody użytkowej (PAW-TA15C1E5) o pojemności zwiększonej do 167 litrów. Cechuje go jeszcze większa niż dotąd wydajność i elastyczność instalacji.
AXD-200. Jedno urządzenie - siedem sposobów ochrony
Szybkie wykrywanie włamania, zalania, zabezpieczanie przedmiotów o szczególnej wartości. Ile różnych urządzeń będzie potrzebnych, by zapewnić tak złożoną ochronę? Rozwiązanie jest prostsze niż mogłoby się wydawać, a do tego subtelne i eleganckie. AXD-200 - bezprzewodowa czujka uniwersalna działająca w ramach systemu ABAX 2 od firmy SATEL.
SOLID COMFORT - kompaktowe rozwiązanie dla domu
Gazowy, stojący kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem (poj. 100 litrów) SOLID COMFORT idealnie sprawdzi się w domach jednorodzinnych - stanowi on alternatywę dla zestawów złożonych z kotła wiszącego i zasobnika, ponieważ jego elegancki wygląd umożliwia montaż np. w kuchni lub łazience.
Klimatyzatory ROTENSO
Klimatyzatory ścienne Versu Pure, Versu Cloth Caramel i Versu Cloth Stone to nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego modelu w ofercie Rotenso.
„ROCA ONE DAY DESIGN CHALLENGE” - przed nami IV edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów
Już 15 października br. powraca słynny międzynarodowy konkurs designu dla zdolnych, młodych projektantów i architektów, organizowany przez firmę Roca. Tegoroczna odsłona „Roca One Day Design Challenge” będzie miała charakter digitalowy. Zadaniem uczestników będzie stworzenie oryginalnych i innowacyjnych produktów związanych z przestrzenią łazienkową w ciągu zaledwie jednego dnia.
Dwa złote medale dla najnowszej powietrznej pompy ciepła NIBE S2125
Dwoma złotym medalami nagrodzona została najnowsza powietrzna pompa ciepła NIBE S2125 podczas tegorocznych targów ENEX oraz INSTALACJE. Urządzenie dołączyło do oferty NIBE w drugim kwartale 2022 r.
Dni otwarte na budowach IZODOM
Firma IZODOM zaprasza na dni otwarte, gdzie będzie można zapoznać się z polską technologią budowlaną dedykowaną budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu obecną na rynku od 1991. Na miejscu będzie można skonsultować się z doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące stawiania domów w systemie IZODOM.
Jubileusz RAYCHEM
W tym roku firma nVent świętuje 50-lecie technologii samoregulacji RAYCHEM. W 1972 roku Raychem Corporation jako pierwsza zastosowała chemię radiacyjną do elektrycznego ogrzewania stwarzając polimerowy rdzeń, który dostosowuje moc grzewczą do temperatury otoczenia.
Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu FASADA ROKU 2022
Już 30 września zakończy się przyjmowanie zgłoszeń obiektów w konkursie Baumit Fasada Roku 2022.
Energia odnawialna w zakładach CEMEX
Do 2023 roku cała energia elektryczna kupowana do 36 zakładów CEMEX Polska będzie pochodziła ze źródeł odnawialnych, zapewnianych głównie przez PGE Polską Grupę Energetyczną oraz częściowo z własnych instalacji fotowoltaicznych. CEMEX Polska kontynuuje w ten sposób swoje zaangażowanie w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami naturalnymi, w ramach realizowanej strategii „Future in Action”, której celem jest przeciwdziałanie zmianom klimatu.
Kampania jesienna PORADNIK INWESTORA NIBE
Od września br. firma NIBE-BIAWAR ruszyła z kampanią informacyjną Poradnik Inwestora NIBE.
Prosty zakup markizy za pomocą aplikacji
Każdy, kto chce kupić markizę, może na przykład skonfigurować ją online według własnego uznania, korzystając z aplikacji rozszerzonej rzeczywistości markilux. Dzięki temu już przed zakupem można zobaczyć, jak będzie prezentowała się na budynku.
Infokioski CREATON - nowy standard w zakresie wyboru i zakupu dachówek
CREATON Polska zaprezentował nowoczesne, interaktywne ekspozytory, wyznaczające nowy standard w zakresie wyboru oraz zakupu dachówek ceramicznych i cementowych. W wybranych punktach oferujących produkty marki na terenie całego kraju mamy możliwość skorzystania z innowacyjnej w branży formy prezentacji produktów dachowych.
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2021 - uznanie dla BLACHY PRUSZYŃSKI
Wiarygodność w biznesie to podstawa dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważna jest moralność płatnicza, transparentność finansowa oraz uczciwe powiązania korporacyjne i osobowe.
Złączki WAGO 221 - warto mieć je pod ręką
Sprawna naprawa przerwanego przewodu lub błyskawiczna wymiana oświetlenia - te czynności zdecydowanie łatwiej wykonać z pomocą złączek serii 221. Dźwignia w górę, wsunąć przewód, dźwignia w dół i gotowe!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT