1

Aranżacja przestrzeni w kuchni - budujemy i remontujemy

Podnośniki Top Stays - systemy otwierania górnych szafek
Coraz częściej stosowaną alternatywą dla tradycyjnego, zawiasowego otwierania górnych szafek kuchennych stają się podnośniki gazowe, za pomocą których fronty unoszone są do góry. Jest to sposób bardzo praktyczny, gdyż zastępuje nie tylko jeden otwierany front, ale z reguły dwoje drzwiczek frontowych. Proponowane przez firmę Amix systemy Top Stays przeznaczone są do frontów o maksymalnej szerokości 1200 mm, wysokości od 250 do 500 mm i grubości od 16 do 28 mm.
Wzorowa aranżacja przestrzeni w kuchni
Każda kuchnia, bez względu na jej rozmiar i usytuowanie, powinna być strefą przyjazną dla domowników. Chodzi o to, aby móc swobodnie się po niej poruszać, mieć łatwy i intuicyjny dostęp do szuflad oraz szafek, a także wygodną i funkcjonalną strefę roboczą. Aby to osiągnąć, należy właściwie zaaranżować i optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, co nie tylko ułatwi nam później pracę, ale też pomoże utrzymać porządek.
Man icon Tomasz Wojciuk
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT