1

Rekuperator - nasz wybór

Poznaj rekuperator o najlepszym na rynku stosunku jakość/parametry/cena. Komfovent Domekt
W ostatnim czasie rekuperacja w Polsce stała się standardem przy projektowaniu nowych budynków. Ilość informacji, które można odnaleźć w pismach oraz na portalach branżowych jak również na forach internetowych, często sprawia, że wybór rekuperatora staje się coraz trudniejszy. Dodatkowo, spora część materiałów ogranicza się do porównywania parametrów, które w rzeczywistości nie zawsze są kluczowe w kontekście wyboru właściwego rozwiązania.
Wietrzenie pod kontrolą
Rekuperator jest zasadniczym elementem instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła. Jego parametry, takie jak wydajność, spręż i sprawność odzysku ciepła, są więc bardzo ważne i budzą największe zainteresowanie inwestorów. Jednak nawet z najlepszego z nich nie będzie pożytku, jeżeli reszta systemu zostanie źle wykonana. Wiedząc, w jaki sposób działa taki system, łatwiej zrozumiemy, co oznaczają w praktyce poszczególne cechy rekuperatora, kiedy i dlaczego są ważne.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT