1

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła - czas na OZE

Pompy ciepła powietrze-woda HYDRO UNIT M typu monoblok - idealne połączenie wysokiej wydajności z cichą pracą urządzenia
Pompy ciepła powietrze-woda cieszą się coraz większym zainteresowaniem indywidualnych inwestorów. Wzrost popularności spowodowany jest większą dostępnością, rosnącymi cenami paliw kopalnych, a także rosnącym zaufaniem do nowej technologii i jej wydajności zarówno wśród osób użytkujących, jak i montujących pompy ciepła. Zachęcającym jest również fakt, że na montaż pomp ciepła można otrzymać dofinansowanie z programu CZYSTE POWIETRZE, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, które wzajemnie się uzupełniają.
Ciepło, tanio, wygodnie i czysto
Pompy ciepła umożliwiają ogrzewanie zupełnie bezobsługowe i przyjazne dla środowiska - wykorzystują przecież głównie czystą, odnawialną energię pobieraną z otoczenia. Ponadto w obecnej sytuacji, gdy ceny paliw bardzo wzrosły, okazują się najtańsze w eksploatacji.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Airmax 3. generacji - najwyższa wydajność i ponadczasowy design
Airmax3 to najnowsza generacja powietrznych pomp ciepła do nowych i modernizowanych budynków. Nowy Airmax3 łączy zaawansowaną technologię i wyjątkową wydajność z ponadczasowym designem i klasyczną formą. To najbardziej ekologiczna w historii pompa ciepła do c.o. Galmet. Już podczas pierwszej prezentacji w Polsce została nagrodzona Medalem Targów ENEX 2022 oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2022. To wyjątkowo udana premiera Galmet.
Pompa ciepła Neoheat - nowoczesne ogrzewanie budynku
Powietrzne pompy ciepła Neoheat to optymalny wybór ogrzewania, zarówno dla nowych budynków jak i tych podlegających termomodernizacji. Urządzenie wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii gwarantuje skuteczne ogrzewanie, podgrzewanie wody użytkowej, a nawet wydajne chłodzenie latem. W połączeniu z fotowoltaiką stanowią duet idealny do każdego budynku.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Pompy ciepła NIBE - najniższe koszty ogrzewania i najwyższe dotacje
Pompy ciepła w ostatnim czasie odnotowują rekordową sprzedaż. Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim rosnącymi kosztami energii konwencjonalnej, ale również coraz większymi możliwościami uzyskania dofinansowania zakupu pompy ciepła. To wszystko sprawia że ogrzewanie pompą ciepła jest najbardziej oszczędnym rozwiązaniem, a inwestycja w pompę ciepła przy wsparciu finansowym państwa, staje się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.
Ogrzewanie płaszczyznowe - standard w domach energooszczędnych
Firma RWC jest światowym liderem w produkcji rur i złączy wtykowych. Wzbogacona o doświadczenie firmy John Guest od ponad 60 lat dostarcza niezawodne systemy hydrauliczne i grzewcze.
Ariston Nimbus NET R32 - tanie i wygodne ogrzewanie z pompą ciepła
W tym roku ceny paliw oszalały. Czy w tej sytuacji można więc mieć ogrzewanie tanie w eksploatacji, bezobsługowe i przyjazne dla środowiska? Tak, jeżeli wybierzemy dobrą pompę ciepła.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT