Izolacja - budujemy i remontujemy

Czym ocieplić poddasze?
Domy budowane przez Polaków mają przeważnie skośny dach. Pod nim znajduje się użytkowe poddasze - sypialnia, pokoje dzieci, łazienka. O komforcie termicznym tych wnętrz przesądza prawidłowe ocieplenie połaci, które izoluje się najczęściej wełną mineralną. Ostatnio także pianą PUR, nanoszoną natryskowo.
Man icon Janusz Werner
Ocieplenie poddasza - komfort i realne oszczędzanie
Budując lub modernizując własny dom każdy oczekuje komfortu, a myśląc o izolacji, ciepła zimą i przyjemnego chłodu latem. Istotne znaczenie ma również ekonomia. Ocieplając dom zakładamy, że inwestycja ta zwróci się w możliwie najkrótszym czasie dzięki niższym rachunkom. Jak więc podejść do tematu ocieplenia? Jaki materiał wybrać, jaki wykonawca spełni nasze oczekiwania?
Man icon Artykuł promocyjny
Dlaczego szary styropian odpada?
Szary styropian izoluje lepiej niż biały. Ma jednak specyficzne cechy, które przy braku wiedzy lub staranności ze strony wykonawców potrafią przysporzyć niemałych problemów. Przede wszystkim nie wolno go wystawiać na bezpośrednie działanie słońca.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!