W jednym stylu

Ogród Izy i Sławka ma powierzchnię 3300 m2 i tworzy przemyślaną, spójną całość. Jest w nim wiele odmiennych zakątków, lecz wszystkie do siebie pasują stylem, nastrojem, doborem roślinności i małej architektury ogrodowej.

Jeszcze 20 lat temu była tu zachwaszczona polana z sosnami i dębami, w poprzek której biegł rów melioracyjny. Właściciele uporządkowali posesję, zasiali trawnik i przez kilka lat po swojemu sadzili rośliny ozdobne - przyniesione im w prezencie przez rodzinę i znajomych - oraz te, które spodobały się im w sklepach ogrodniczych. Przyznają, że jako laicy w dziedzinie ogrodnictwa, na początku nie dostrzegali, jak chaotyczne rozmieścili te kompozycje i źle dobrali do naturalnego środowiska.

Obecnie jest inaczej! Przestrzeń składa się z różnorodnych fragmentów, które zaprojektował nie kto inny, jak sama właścicielka. Trzynaście lat temu pokochała ogrodnictwo, bezustannie zdobywa fachową wiedzę i doświadczenie, co pomogło jej ustalić styl i układ ogrodowych elementów. Teraz dzieli

...