Narzędzia ogrodowe - urządzamy ogród

W jednym stylu
Ogród Izy i Sławka ma powierzchnię 3300 m2 i tworzy przemyślaną, spójną całość. Jest w nim wiele odmiennych zakątków, lecz wszystkie do siebie pasują stylem, nastrojem, doborem roślinności i małej architektury ogrodowej.
Man icon Lilianna Jampolska
Do pracy w ogrodzie
Wiosna to pora na intensywne prace w ogrodzie. Sprzątanie i naprawę trawnika po zimie. Zasilanie roślin. Wysiewanie wczesnych warzyw, sadzenie cebul kwiatowych i drzew ozdobnych. Przycinanie żywopłotu i krzewów. Do wykonywania wszystkich tych czynności niezbędne są narzędzia. Warto wybrać modele dobrej jakości i wygodne, by praca nie męczyła i jednocześnie pozwalała na relaks na świeżym powietrzu.
Man icon Joanna Dąbrowska
Powitaj wiosnę z odkurzaczami WD i myjkami Full Control!
Po zimie posesja i dom wymagają szczególnej troski. Elewacja domu, okna, podjazd, taras i ogrodzenie potrzebują gruntownego czyszczenia. We wszystkich tych pracach niezbędne okażą się urządzenia wysokociśnieniowe. Warto poznać ich zalety i przekonać się, jak są skuteczne.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!