Osłony przeciwsłoneczne - posesjonaci

Osłony przeciwsłoneczne
Mając na oknach osłony przeciwsłoneczne nie potrzeba intensywnie korzystać z energochłonnych klimatyzatorów i tym samym można ograniczyć koszty zużycia energii elektrycznej. Nasi Rozmówcy zastosowali w swoich domach różne ich rodzaje.
Man icon Lilianna Jampolska
Joanna i Piotr - Członkowie Klubu Budujących Dom, rolety wewnętrzne na oknach dachowych użytkują od 2011 r.
Rolety: wewnętrzne, bez prowadnic. Tkanina typu blackout, mocno zaciemniająca. Sterowanie - manualne, na zaczep.
Man icon Lilianna Jampolska
Jola i Krzysiek - Czytelnicy Budujemy Dom, rolety na oknach fasadowych użytkują od 2017 r.
Rolety zewnętrzne: elewacyjne, na razie 3 sztuki. Pancerz - z aluminiowych profili o szer. 40 mm, ocieplonych pianką PU. Prowadnice - o szer. 7 cm. Skrzynka - o wys. 20 cm, w kształcie sześciokąta. Klapa rewizyjna - na zewnątrz, od czoła skrzynki. Sterowanie - przy dwóch roletach - elektryczne, przyciskiem na ścianie, przy jednej - manualne, przy pomocy nawijarki z korbą i taśmą. Lokalizacja - w sypialniach dzieci i rodziców.
Man icon Lilianna Jampolska
Edyta - Czytelniczka Budujemy Dom, zewnętrzne markizy na oknach dachowych użytkuje od 2016 r.
Zewnętrzne markizy na oknach dachowych: z siatki w kolorze grafitowym, z dwudziestoprocentowym prześwitem. Model bez bocznych prowadnic, z zaczepami na dolnej ramie okna. Sterowanie - ręczne.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Danusia i Janusz - Członkowie Klubu Budujemy Dom, żaluzje wewnętrzne użytkują od 2008 r.
Żaluzje: wewnętrzne. Lamele - z drewna egzotycznego, o szer. 30 mm. Sterowanie - ręczne - linki umożliwiają spuszczanie i podnoszenie żaluzji, drążki obrotowe - regulację ustawienia lameli.
Man icon Lilianna Jampolska