BRAAS po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

13 czerwca br. w Hotelu Windsor w Jachrance wręczono statuetki i dyplomy zwycięzcom XV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są markom z obszaru materiałów budowlanych, cieszącym się największym uznaniem wśród wykonawców.

Niezależne badanie, wolne od subiektywnych ocen jurorskich, pozwoliło wyłonić najlepszych z najlepszych w 41 kategoriach dotyczących różnych etapów budowy. Marka Braas już po raz czwarty została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2019. Statuetkę odebrał Adam Ziółek, Kierownik Marketingu w BMI Braas.

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. To jedyny w Polsce projekt badawczy w tej branży o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie własnych doświadczeń i codziennej praktyki. Co ważne, podczas

...