Instalacje alarmowe - budujemy i remontujemy

Alarm na bogato
Bardziej zaawansowane technologicznie elementy systemu alarmowego to wcześniejsze i skuteczniejsze wykrywanie intruza, mniejsza podatność na fałszywe alarmy i możliwość obsługi instalacji, włączonej w system domu inteligentnego, na wiele sposobów. Należy jednak zauważyć, że np. wymiana centrali alarmowej z dobrej na najlepszą niekoniecznie skokowo zwiększa bezpieczeństwo. System alarmowy to istotne, ale nie jedyne zabezpieczenie domu - równie ważne są bariery mechaniczne (antywłamaniowe drzwi, okna itp.), czy całościowa koncepcja ochrony najbardziej zagrożonych rezydencji.
Man icon Janusz Werner
Cz. III: Domowa instalacja alarmowa – wersja premium
Kiedy pada hasło „system alarmowy”, wyobrażasz sobie doskonale zabezpieczony budynek oraz jego mieszkańców, którzy z pewnością spali tej nocy spokojnie. Czy instalacja alarmowa może dać Ci jeszcze więcej? W dobie powstawania coraz wymyślniejszych rozwiązań określanych mianem inteligentnych - wszystko jest możliwe. Sprawdź, co potrafi technologia, która - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - zmieni Twój dom nie tylko w bezpieczną, ale i komfortową przystań.
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!