Pompy ciepła - budujemy i remontujemy

Pompa na wiele sposobów
Pompa ciepła nie jest prostym zastępnikiem kotła. To urządzenie znacznie bardziej uniwersalne. Może ogrzewać, chłodzić, albo tylko podgrzewać c.w.u. Pobiera ciepło z ziemi, wody lub powietrza, co z kolei oznacza zupełnie inny zakres prac przy jej zakładaniu.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Dom bez rachunków - 100% OZE z dotacją
Od 16 września 2019 r. trwa jesienna edycja Szwedzkiej Dotacji do powietrznych pomp ciepła NIBE. Każdy kto chce ogrzać swój dom w czysty, energooszczędny i komfortowy sposób, może ubiegać się o dotację w wysokości do 3000 zł na pompę ciepła NIBE, do 4000 zł na pompę ciepła wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub GV-HR, do 7000 zł na zakup pompy ciepła z zestawem fotowoltaicznym NIBE PV oraz do 8000 zł na zestaw pompy ciepła, rekuperatora oraz systemu fotowoltaicznego NIBE PV. Dodatkowo w trakcie trwania promocji, producent obniża cenę 5-letniej Gwarancji Dodatkowej o 50%. Szwedzką Dotację marki NIBE, można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW „Czyste Powietrze” lub „Mój Prąd”. Regulamin promocji oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach www.szwedzkadotacja.pl oraz www.nibe.pl
STOP SMOG: kampania STIEBEL ELTRON
SMOG: EFEKT DZIAŁALNOŚCI CZŁOWIEKA Smog jest nienaturalną mgłą, która powstaje wskutek działalności człowieka. Co nas truje? Fabryki, spaliny samochodowe, palenie węglem, drewnem, śmieciami i innymi paliwami stałymi w piecach. Zanieczyszczenie powietrza jest szczególnie odczuwalne w bezwietrzne dni, ponieważ brak wiatru uniemożliwia rozrzedzenie się mgły smogowej.
Komfort w wersji maksymalnie kompaktowej. Premiera pompy ciepła Maxima Compact zintegrowanej ze zbiornikiem
Gruntowe pompy ciepła z serii Maxima są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły liczne nagrody branżowe przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym w Polsce. Do długiej listy zalet Maximy należy dopisać kolejną - producent, polska firma Galmet, przygotowała trzy modele tej pompy ciepła zintegrowane ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. To niezwykle skuteczne urządzenie nosi nazwę Maxima Compact i właśnie trafiło do sprzedaży.
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!