Rekuperatory - nasz wybór

Jest czym oddychać
Instalacja wentylacyjna to nieodzowny element każdego domu. Zapewnia dostarczanie tlenu i jednocześnie usuwanie szkodliwych gazów, nieprzyjemnych zapachów oraz pary wodnej. Kompleksową obsługę systemu nawiewno-wywiewnego gwarantują rekuperatory, które usuwają zużyte powietrze (odzyskując z niego ciepło), a dostarczają świeże, oczyszczone przez filtry.
Man icon Cezary Jankowski
Planujesz rekuperację w domu? Dobrze to przemyśl.
Rekuperacja z synonimu luksusu staje się powoli zupełnie naturalnym wyposażeniem nowo budowanego domu. Dobra wentylacja mechaniczna to jeden z kluczowych czynników, abyśmy czuli się dobrze i komfortowo przez cały rok. Przy wyborze urządzenia - centrali wentylacyjnej - z reguły zawierzamy słowom instalatora. Ufamy, że jako ekspert doradzi nam najlepsze możliwe rozwiązanie. O co jednak warto spytać wykonawcę, abyśmy mieli pewność, że rekuperator, który nam oferuje, jest faktycznie najlepszym możliwym wyborem i będzie spełniać na co dzień nasze oczekiwania i potrzeby.
Man icon Artykuł promocyjny
Co wziąć pod uwagę przy wyborze systemu rekuperacji?
Zakup systemu rekuperacji, podobnie jak każdego wyposażenia naszego domu, powinien być rozpatrywany pod względem doboru parametrów pracy i kosztów. Zakładając, że decyzja o zakupie wentylacji mechanicznej już zapadła, możemy skupić się na poszczególnych parametrach.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!