Rekuperatory - nasz wybór

Jest czym oddychać
Instalacja wentylacyjna to nieodzowny element każdego domu. Zapewnia dostarczanie tlenu i jednocześnie usuwanie szkodliwych gazów, nieprzyjemnych zapachów oraz pary wodnej. Kompleksową obsługę systemu nawiewno-wywiewnego gwarantują rekuperatory, które usuwają zużyte powietrze (odzyskując z niego ciepło), a dostarczają świeże, oczyszczone przez filtry.
Man icon Cezary Jankowski
Planujesz rekuperację w domu? Dobrze to przemyśl.
Rekuperacja z synonimu luksusu staje się powoli zupełnie naturalnym wyposażeniem nowo budowanego domu. Dobra wentylacja mechaniczna to jeden z kluczowych czynników, abyśmy czuli się dobrze i komfortowo przez cały rok. Przy wyborze urządzenia - centrali wentylacyjnej - z reguły zawierzamy słowom instalatora. Ufamy, że jako ekspert doradzi nam najlepsze możliwe rozwiązanie. O co jednak warto spytać wykonawcę, abyśmy mieli pewność, że rekuperator, który nam oferuje, jest faktycznie najlepszym możliwym wyborem i będzie spełniać na co dzień nasze oczekiwania i potrzeby.
Co wziąć pod uwagę przy wyborze systemu rekuperacji?
Zakup systemu rekuperacji, podobnie jak każdego wyposażenia naszego domu, powinien być rozpatrywany pod względem doboru parametrów pracy i kosztów. Zakładając, że decyzja o zakupie wentylacji mechanicznej już zapadła, możemy skupić się na poszczególnych parametrach.
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!