Ogrody zimowe - posesjonaci

Ogrody zimowe
Ogród zimowy przestaje być w Polsce dobrem luksusowym. Wielu właścicieli domów jednorodzinnych dostrzega, że warto go mieć nie tylko ze względów użytkowych i estetycznych, lecz głównie w celu obniżenia bilansu energetycznego budynku.
Man icon Lilianna Jampolska
Ela - Członkini Klubu Budujemy Dom, ogród zimowy użytkuje od 2014 r.
Ogród zimowy: nieogrzewany, narożny, na planie litery L, powierzchnia 30 m2. Profile - z aluminium, bez przekładki termicznej. Szkło - pojedyncze, na dachu bezpieczne o grubości 9 mm, na ścianach bezpieczne 6 mm. Drzwi - dwoje, przesuwne. Nachylenie dachu 40°. Wystawa: południowo-wschodnia.
Man icon Lilianna Jampolska
Ewelina - Członkini Klubu Budujących Dom, ogród zimowy użytkuje od 2010 r.
Ogród zimowy: ogrzewany, na planie kwadratu, powierzchnia 15,25 m2. Profile - aluminiowe z przekładkami termicznymi, pomalowane lakierem proszkowym na kolor brązowy (jak drewniane ramy okien). Szyby - antywłamaniowe. Instalacje - wodne ogrzewanie na gaz z sieci, wentylacja grawitacyjna. Wystawa: północna.
Man icon Lilianna Jampolska
Beata - Czytelniczka Budujemy Dom, ogród zimowy użytkuje od 2013 r.
Ogród zimowy: ogrzewany, powierzchnia 26 m2, na planie wydłużonego prostokąta. Konstrukcja murowana, dach lity, w nim 3 okna. Okna - z drewnianymi ramami, trzyszybowe. Instalacje - ogrzewanie wodne na gaz z sieci (2 grzejniki na ścianach), wentylacja mechaniczna z rekuperatorem, klimatyzator. Wystawa: południowa.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!