Dom inteligentny - posesjonaci

Bartek - Czytelnik Budujemy Dom, bezprzewodową instalację inteligentną użytkuje od 2018 r.
Parametry domu: powierzchnia 257 m2, dwie kondygnacje. System inteligentny: bezprzewodowy. Służy do sterowania - oświetleniem oraz silnikami przy zasłonach wewnętrznych i lustrze maskującym telewizor w salonie. Komunikacja z instalacją następuje: radiowo, przez łączniki naścienne, aplikację, telefony komórkowe.
Man icon Lilianna Jampolska
Łukasz - Czytelnik Budujemy Dom, przewodowej instalacji inteligentnej używa od 2014 r.
Parametry domu: powierzchnia 160 m2. Instalacja inteligentna: przewodowa, system komunikacji KNX. Służy do sterowania - systemem grzewczym, wentylacją z rekuperatorem, oświetleniem, roletami zewnętrznymi i markizą, muzyką, kinem domowym. Komunikacja z systemem inteligentnym: z pomocą konwertera control 4, dającego dostęp do systemu on line oraz przez aplikację i telefon, pstryki (łączniki) KNX.
Man icon Lilianna Jampolska
Michał - Czytelnik Budujemy Dom, przewodową instalację inteligentną założył w 2019 r.
Parametry domu: powierzchnia 290 m2, dwie kondygnacje. Instalacja inteligentna: otwarta, przewodowa. Służy do sterowania - systemem grzewczym z gruntową pompą ciepła, wentylacją mechaniczną z rekuperatorem, alarmem, oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym, roletami zewnętrznymi, napędem w bramie wjazdowej i garażowej, automatycznym polewaniem. Instalacja bezprzewodowa - do obsługi multiroomu. Komunikacja z systemem inteligentnym następuje przez: tablet, łączniki naścienne i panele dotykowe, aplikację, smartfony.
Man icon Lilianna Jampolska
Dom inteligentny
Kiedy korzysta się z technologii domu inteligentnego, możliwe staje się m.in. obniżenie kosztu ekspolatacji budynku, zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu obsługi licznych instalacji. Co przy tym jest istotne - właściciele nie muszą być elektronikami, żeby potrafili ją na co dzień obsługiwać. Mniej lub bardziej rozbudowaną domową automatykę użytkują nasi Rozmówcy. Oto jak ją oceniają.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!