Pompy ciepła

Komfort w wersji maksymalnie kompaktowej. Premiera pompy ciepła Maxima Compact zintegrowanej ze zbiornikiem
Gruntowe pompy ciepła z serii Maxima są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły liczne nagrody branżowe przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym w Polsce. Do długiej listy zalet Maximy należy dopisać kolejną - producent, polska firma Galmet, przygotowała trzy modele tej pompy ciepła zintegrowane ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. To niezwykle skuteczne urządzenie nosi nazwę Maxima Compact i właśnie trafiło do sprzedaży.
Man icon Artykuł promocyjny
Wygodne sterowanie pompą ciepła NIBE
Pompy ciepła NIBE to urządzenia grzewcze, które mają wiele zalet. Są nimi: funkcjonalność, efektywność, przyjazność dla środowiska, prostota instalacji oraz łatwość codziennej obsługi. Każdy dom, lokal czy mieszkanie wymaga indywidualnego podejścia do systemu grzewczego, dlatego wyjątkowo ważna jest możliwość spersonalizowanego zarządzania tym systemem.
Man icon Artykuł promocyjny
Pompa ciepła, a koszt inwestycyjny? Czy to się opłaca?
Od wielu lat dla domów jednorodzinnych inwestorzy poszukują ekonomicznych i ekologicznych źródeł ciepła, które zapewnią niezbędny komfort termiczny oraz ciepłą wodę użytkową. Są to dwa nieodzowne parametry dla naszego komfortu bytowego, będące produktem ubocznym procesu spalania paliw, a co za tym idzie emisji gazów do atmosfery.
Man icon Artykuł promocyjny
Jak dobrać odpowiednią moc powietrznej pompy ciepła?
Rozwiązania grzewcze oparte na odnawialnych źródłach energii zyskują coraz większą popularność w odróżnieniu od tradycyjnych systemów z kotłami. Największy udział w rynku sprzedaży pomp ciepła stanowią urządzenia typu powietrze-woda.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Analiza możliwości instalacji poszczególnych pomp ciepła w istniejącym domu - rozwiązania Daikin Altherma
Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych pomp ciepła powietrze- woda, ich popularność jako jedynego źródła ciepła dla budynków rezydencyjnych znacząco wzrosła. Obecnie pompa ciepła to źródło ciepła nie tylko dla nowych budynków, tego typu rozwiązania można zastosować także w istniejących budynkach.
Man icon Artykuł promocyjny
Wreszcie ciepło bez wysiłku
Pompy ciepła to rozwiązanie nie tylko dla właścicieli nowych domów. Coraz chętniej stosuje się je również w remontowanych domach. Dobrze dobrane sprawują się tam znakomicie. Jednak w takiej sytuacji przy ich wyborze trzeba kierować się nieco innymi zasadami.
Man icon Jarosław Antkiewicz