Odkurzanie centralne - posesjonaci

Łatwe sprzątanie
Już same korzyści zdrowotne są wystarczającym powodem założenia instalacji centralnego odkurzania, a nie posługiwania się tradycyjnymi urządzeniami. Do jej zalet zalicza się też znacząco większą efektywność i wygodę sprzątania. Potwierdzają to Użytkownicy, z którymi rozmawialiśmy.
Man icon Lilianna Jampolska
Marta - Czytelniczka Budujemy Dom, odkurzacz centralny użytkuje od 2007 r.
Dom: dwie kondygnacje, powierzchnia 419 m2. Instalacja: założona podczas budowy domu; na parterze o długości 27 m, na poddaszu 12 m; 5 gniazd - 3 na parterze oraz 2 na poddaszu. Akcesoria - wąż ssący 9 m, rura teleskopowa z włącznikiem w rączce i regulacją siły ciągu, standardowy pakiet. Jednostka centralna: kompaktowa, z systemem podwójnej filtracji (z cyklonem i z samoczyszczącym się workiem odwróconym GORE-TEX), z gniazdem w obudowie; moc 1950 W, siła ssania 620 air W, 76 dB; gwarancja 60 miesięcy. Lokalizacja - w pomieszczeniu technicznym.
Man icon Lilianna Jampolska
Eliza i Arek - Czytelnicy Budujemy Dom, odkurzacz centralny użytkują od 2017 r.
Dom: parterowy, powierzchnia użytkowa 121 m2. Instalacja: zamontowana podczas budowy domu; gniazda - 1 szt. w centrum parteru i 2 podejścia do Wally Flex (w kuchni i wiatrołapie) oraz gniazdo w jednostce centralnej. Akcesoria - wąż ssący długości 9 m (rura teleskopowa z włącznikiem w rączce i regulacją siły ciągu); 2 rozciągane węże Wally Flex; podstawowy pakiet wyposażenia. Jednostka centralna: kompaktowa, z dwustopniowym systemem separacji śmieci (z cyklonem i samoczyszczącym się filtrem materiałowym), moc maksymalna 1950 W, siła ssania 630 air W, 62 dB, antybakteryjny zbiornik na śmieci o pojemności 15 l. Gwarancja 10 lat. Lokalizacja - w garażu.
Man icon Lilianna Jampolska
Ada i Rafał - Członkowie Klubu Budujących Dom, odkurzacz centralny użytkują od 2020 r.
Dom: murowany, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem; powierzchnia 215,51 m2 + garaż 30,53 m2. Instalacja: z wężem chowanym w rurociągu, typu Retraflex, ułożona 6 lat po przeprowadzce. Gniazda - 1 szt. w centrum parteru (w korytarzu przy klatce schodowej). Akcesoria - wąż ssący o długości 15 m, standardowy pakiet. Jednostka centralna: kanadyjskiego producenta, kompaktowa; model z hybrydową separacją zanieczyszczeń (cyklon + samoczyszczący się filtr odwrócony), moc 1600-1800 W, moc ssąca 690 air W, 64 dB. Gwarancja 5 lat. Lokalizacja - w garażu.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT