Kotły - Budujemy i remontujemy

Gazowe na czele stawki
Mimo ogromnego wzrostu zainteresowania pompami ciepła, urządzeniem grzewczym najczęściej wybieranym do polskich domów wciąż pozostaje kocioł - na gaz lub któreś z paliw stałych. Rynek kotłów gazowych zdominowały modele kondensacyjne. Gdy idzie o urządzenia na paliwa stałe, to generalnie zainteresowanie nimi słabnie, przy czym widać duże różnice między zyskującymi na popularności kotłami na pellet, a węglowymi.
Man icon Janusz Werner
Ekonomiczne ogrzewanie elektryczne? Eksperci Kospel podpowiadają jak zmniejszysz koszty ogrzewania
Kotły elektryczne to zaawansowane urządzenia grzewcze, które zapewniają bezobsługową pracę i komfortową eksploatację. Nie wydzielają spalin, nie powodują niskiej emisji - zapewniają czyste i ekologiczne ogrzewanie. Przy planowaniu instalacji grzewczej z użyciem kotła elektrycznego warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Dzięki nim możesz ograniczyć koszty ogrzewania nawet kilkukrotnie.
DOMUSA TEKNIK IC DX - kotły na biomasę sterowane bezprzewodowo
Firma DOMUSA TEKNIK oferuje szeroki asortyment kotłów na biomasę - pellet o mocy od 10 do 150 kW. Urządzenia uzyskują procesach certyfikacji najwyższe oceny (5 klasa wg normy EN 303-5) za bardzo wysoką wydajność (nawet do 95%) bezpieczeństwo oraz niską emisję gazów spalinowych.
Kotły grzewcze Ciepłomax
Zakład produkcji kotłów Ciepłomax to polski producent, który działa na rynku od 2007 roku. Oferuje kotły c.o. zgodne z 5. klasą, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i prostotą obsługi. Przeznaczone są do ogrzewania domów jednorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT