Wentylacja i klimatyzacja - Budujemy i remontujemy

Świeże i chłodne powietrze
Sprawna wentylacja, działająca niezależnie od czynników zewnętrznych, jest niezbędna w każdym domu. W nowoczesnych energooszczędnych budynkach jedną z najważniejszych instalacji jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Często uzupełniona gruntowym wymiennikiem ciepła. Korzystanie z niego pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd zużywany przez klimatyzację - a ta w dobie ocieplenie klimatu i afrykańskich upałów coraz powszechniej staje się również niezbędna.
Man icon Joanna Dąbrowska
Innowacyjne urządzenia do chłodzenia domów
Panasonic Heating & Cooling Solutions oferuje różnorodne rozwiązania, które zapewniają w domach komfort i wygodę, a także pozwalają oszczędzać energię w cieplejszych miesiącach roku.
Wymiennik ciepła - serce rekuperatora. Dowiedz się, dlaczego Komfovent Domekt z wymiennikiem obrotowym to najlepszy wybór do domu jednorodzinnego
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, czyli popularna rekuperacja, zyskuje coraz większą popularność w budownictwie jednorodzinnym. Szeroki wachlarz urządzeń dostępnych na rynku, ogrom możliwości oraz dodatkowych funkcji powodują, że wybór jest bardzo trudny. W niniejszym artykule skupimy się na wymiennikach ciepła, jako sercu każdego rekuperatora i podpowiemy czym należy się kierować przy jego wyborze i na co szczególnie zwrócić uwagę.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT