PV - jak rozmawiać z handlowcem? - Czas na OZE

Czas poważnych decyzji
Boom na fotowoltaikę trwa. Co niewątpliwie oznacza też, że o założeniu takiej instalacji myślą również właściciele domów jednorodzinnych, którzy o zaletach i wadach tej technologii nie mają specjalnie pojęcia. A warto wiedzieć, o co należy zapytać przedstawiciela firmy sprzedającej takie systemy i na co trzeba uważać, żeby nie dać złapać się na marketingowe sztuczki.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Elektryczne ogrzewanie w domu z fotowoltaiką
Jeśli już zdecydujemy się na instalację w odnawialne źródła energii (OZE) powinniśmy zadbać o odpowiedni poziom zużycia, czyli wyposażyć dom w urządzenia zasilane własną energią. Elektryczne systemy grzewcze to idealny wybór dla domu z panelami fotowoltaicznymi redukujące koszty ogrzewania czy ciepłej wody użytkowej. Systemy elektryczne w pierwszej kolejności zużywają nadwyżki produkowanej energii. Dodatkowo sterownik zapewni precyzyjne zarządzanie pracą systemu, który jest załączany według indywidualnego harmonogramu.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT