1

Grzejniki kanałowe - elementarz instalacyjny

Dobrze ukryty grzejnik
Grzejniki kanałowe bardzo się różnią od typowych kaloryferów umieszczanych na ścianach. Oczywiście zasadnicze są różnice w sposobie ich montażu oraz budowie. Jednak odmienność sięga tak naprawdę jeszcze głębiej i dotyczy samego sposobu funkcjonowania, metody przekazywania ciepła do pomieszczeń.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Komfort cieplny w nowoczesnym, przeszklonym budownictwie
Systemy podpodłogowe są pierwszym wyborem do wymagających pomieszczeń z powierzchniami okiennymi sięgającymi podłogi. Standardowe grzejniki często zasłaniają widok i wzbudzają niepożądane zainteresowanie. Często nie współgrają one z architektoniczną wizją. Systemy podpodłogowe Kampmann są montowane wzdłuż okien w podłodze. Nie zakłócają one ogólnego układu przestrzeni i zapewniają efektywną regulację temperatury. Ogrzewanie całych przestrzeni i chłodzenie, zatrzymanie ciepła pozostałego, izolacja przed zimnym powietrzem i wentylacja elewacji: systemy podpodłogowe Kampmann zapewniają indywidualny klimat w pomieszczeniach.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT