1

Wentylacja z rekuperatorem - dom dla alergika

Skuteczna wymiana powietrza
Jakość powietrza, którym oddychamy wpływa nie tylko ogólnie na zdrowie, ale też na samopoczucie, koncentrację, regenerację, odpoczynek i sen. Chociaż?na?jakość powietrza zewnętrznego wpływ ma szereg czynników, z których niewiele zależy od nas - to o to domowe możemy zadbać samodzielnie. Zwłaszcza warto to zrobić, gdy mieszkańcy mają problemy z alergią, astmą lub innymi chorobami utrudniającymi oddychanie.
Man icon Joanna Dąbrowska
Jaki rekuperator wybrać, aby skutecznie i cicho oczyszczał powietrze?
Ponad 90% naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, w których nie ma stałej wymiany powietrza. Świeże, wolne od bakterii, wirusów i alergenów powietrze jest natomiast kluczowe dla naszego dobrego samopoczucia, wydajnej pracy i odpoczynku. Jak o nie zadbać we własnym domu?
Ochrona mikrobiologiczna SPECTRA a bezpieczeństwo kanałów wentylacyjnych w czasach zagrożenia bakterią legionelli
Mikroorganizmy towarzyszą nam od zarania ludzkości, są nieodłączną częścią życia. Wiele bakterii sprzyja człowiekowi, wspomagając prawidłowe działanie jego organizmu. Niestety istnieją również szkodliwe drobnoustroje, które mogą powodować choroby, nawet te śmiertelne.
REKUPERACJA. Dlaczego warto zainteresować się nią w 20xx roku?
Dlaczego w dacie 20xx nie podaliśmy dwóch ostatnich cyfr? Bo rekuperacja to temat ponadczasowy. Warty zainteresowania tak samo w 2024, 2035, jak i w 2078 roku. Ale czym tak naprawdę jest rekuperacja i czy faktycznie ma ona aż tak duży wpływ na stan naszego zdrowia i kondycję naszych portfeli?
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT