Z czego zrobić podjazd do garażu?

Utwardzony podjazd do garażu potrzebny jest na każdej działce, nawet najmniejszej. To oczywiste. A skoro tak, to musimy wybrać materiał i technologię jego budowy. Rozważmy je starannie, bo od nich zależy sposób, czas i koszt realizacji, oraz wytrzymałość i trwałość nawierzchni, a także komfort jej użytkowania.

Producenci od lat prześcigają się w przygotowywaniu najciekawszej oferty wyrobów brukarskich. Naprawdę jest w czym wybierać. Tylko od gustu i zasobności portfela zależeć będzie, czy właściciele domów postanowią utwardzić podjazd do garażu kostką z betonu, czy ażurowymi płytami wypełnionymi żwirem dekoracyjnym lub roślinnością. Do dyspozycji mają jeszcze inne nie mniej trwałe i efektowne materiały, takie jak bruk z naturalnego kamienia, panele z PVC, rozmaite kruszywa, a nawet wylewany beton. Co wybrać? Jak położyć? Na co zwracać uwagę podczas realizacji?

Utwardzonemu traktowi na linii wjazd na działkę - garaż, zdecydowanie trzeba zapewnić odpowiednią wytrzymałość. Wszak musi on kilka

...