Urządzamy ogród

Małe bez formalności
Mała architektura ogrodowa to niewielkie obiekty, zwiększające funkcjonalność otoczenia domu lub je upiększające. Zaliczamy do niej np. posągi, oczka wodne, murowane grille, huśtawki, pergole. Pewne problemy pojawiają się przy klasyfikacji altan. Generalnie, stawiając obiekty małej architektury na terenie prywatnym, nie trzeba załatwiać żadnych formalności.
Man icon Janusz Werner
Własny ogród od podstaw
Marzeniem prawie każdego człowieka jest własny dom z ogrodem. Priorytetem inwestycyjnym jest, oczywiście, wzniesienie budynku, co pochłania większość, o ile nie wszystkie, fundusze przeznaczone na ten cel. Na ogród zwykle brakuje już pieniędzy i jego urządzenie okładane jest na... najbliższą przyszłość. Podpowiadamy, jak się do tego zabrać.
Man icon Joanna Dąbrowska
Z rzeźbami i żartobliwymi aranżacjami
Prywatne ogrody zazwyczaj odzwierciedlają osobowość właścicieli. W tym widoczne są subtelność, umiłowanie pięknych roślin i artyzm w tworzeniu z nich ozdobnej przestrzeni, lecz jednocześnie spora dawka szelmowskiego humoru, a nawet odrobina kontrolowanego… kiczu. Tu nie wiadomo, jaka jeszcze niespodzianka czeka za rogiem!
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!