Bramy garażowe

Osłona garażu
Brama jest standardowym wyposażeniem garażu. Stanowi nie tylko ochronę przed złodziejami, ale także chroni wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?
Oferta Nice Polska na przestrzeni lat
Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice Group - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 24 oddziały na całym świecie. Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu.
Design i bezpieczeństwo
Brama garażowa powinna być nie tylko funkcjonalna i trwała, ale także bezpieczna i estetyczna. Cechy te łączą w sobie modele OKNOPLAST Dekedo - synonim trwałości i bezpieczeństwa - oraz Belado - innowacyjna i designerska nowość o najwyższych parametrach termoizolacyjnych i akustycznych.
Brama, okna, drzwi i ogrodzenie w jednym designie. Wygodne rozwiązanie, które daje wiele korzyści
Front budynku i jego otoczenie to reprezentacyjne elementy domu - są widoczne dla każdego przechodnia nawet bez wchodzenia na posesję. Szczególną uwagę przykuwają największe elementy - brama garażowa, okna, drzwi i ogrodzenie. Skupiają wzrok i najmocniej wpływają na odbiór całości. Ważny jest więc ich design, kolor, kształt, detale oraz harmonia i balans między nimi. Najprościej zadbać o to, kupując bramę, okna, drzwi i ogrodzenie u jednego producenta.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Najszybsza, bezpieczna i nowoczesna automatyka do bram BENINCA
Od kilku lat brama automatyczna stała się standardem w nowoczesnym budownictwie. Praktycznie każdy nowy posiadacz domu zaopatruje swoją bramę w napęd.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT