Drzwi zewnętrzne

Dobre wejście
Wybierając drzwi zewnętrzne trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich cenę oraz estetykę, ale także szereg parametrów użytkowych: ciepłochronność, zdolność do tłumienia hałasu czy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. W końcu kupuje się je raz na wiele lat.
AFB - drzwi pasywne Ud od 0,45
AFB to skonsolidowanie 25 lat doświadczeń i ciągłych starań o dostarczanie wymagającym klientom drzwi zewnętrznych o najwyższej jakości.
Drzwi wejściowe według indywidualnego projektu - opcja INDIVIDUAL od AWILUX
Firma AWILUX, producent okien i drzwi w klasie premium, stworzyła możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi wejściowych. Dzięki temu możliwe jest stworzenie oryginalnych, niestandardowych i jedynych w swoim rodzaju drzwi, które będą stanowiły twórczy wyraz ich posiadaczy oraz harmonijnie uzupełniały projekt architektoniczny.
Twoje drzwi. Twój świat. Wybieramy najlepsze drzwi wejściowe do domu.
Drzwi wejściowe to element wyposażenia domu, który oddziela świat zewnętrzny od przestrzeni nam najbliższej - osobistej i najbardziej komfortowej. Decyzja o tym, jakie drzwi wejściowe wybrać wymaga uwzględnienia wszystkich funkcji ważnych dla każdego domownika, od tych związanych z estetyką, po trwałość i bezpieczeństwo.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Skuteczne drzwi przeciwwłamaniowe
Na rynku mamy wysyp drzwi dumnie nazywanych antywłamaniowymi. Wiele z nich oprócz nazwy ma niewiele wspólnego z bezpiecznymi drzwiami. Nazwa antywłamaniowe czy przeciwwłamaniowe jest dość nieprecyzyjna, ponieważ faktycznie przeciwwłamaniowych, a więc uniemożliwiających włamanie drzwi, prawie nie ma. Mówię „prawie”, ponieważ są oczywiście drzwi „pancerne” w wysokich klasach bezpieczeństwa dedykowane do skarbców, bunkrów i innych tego typu pomieszczeń, ale są to drzwi bardzo drogie, ciężkie i z pewnością nie nadające się do standardowych zastosowań.
Drzwi wejściowe - energooszczędność, bezpieczeństwo i estetyka
Aluminiowe drzwi wejściowe spełniają we współczesnym budownictwie bardzo wiele funkcji. Przy ich wyborze zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość czy design, ale także na ich izolacyjność termiczną. Doskonałym połączeniem wszystkich ww. walorów są drzwi aluminiowe oferowane przez Drutex, wykonane w systemie MB-86SI.
ALTUS - drzwi dla wymagających
Drzwi wejściowe do domu to nie tylko wizytówka, ale również gwarancja bezpieczeństwa i oszczędność pieniędzy wydawanych na ogrzewanie budynku. Aluminiowe drzwi GERDA ALTUS spełniają wszystkie swoje funkcje, mają dobre zabezpieczenia antywłamaniowe, niski współczynnik przenikalności cieplnej oraz są niezawodne i wytrzymałe. W jaki sposób osiągnięto tak doskonałe parametry? O tym w dalszej części artykułu.
Bezpieczeństwo w smart domu - inteligentny zamek tedee powered by Gerda
Inteligentny zamek tedee powered by Gerda to technologia przyszłości w naszych domach. Jest to najmniejszy, a jednocześnie najsilniejszy, inteligentny zamek zewnętrzny, który łączy najnowszą technologię oraz bezpieczeństwo domu w jeden spójny produkt.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT