Wybór technologii i materiałów

Ważne dylematy
Wybór materiałów i technologii, w jakiej mają być wykonane poszczególne elementy budynku, nie jest łatwy, bo każda z nich ma zalety i wady. Decyzję powinna ułatwić lektura poniższej ogólnej charakterystyki fundamentów, ścian, stropów, stolarki i dachu.
Drewniane domy GEORGE
Czy wiesz że… mieszkanie w domu drewnianym korzystnie wpływa na zdrowie? Zdolność tego materiału do samoregulacji wilgotności, wewnątrz pomieszczenia sprawia, że w domach drewnianych panuje korzystny mikroklimat, który wpływa zarówno na samopoczucie jak i zdrowie mieszkańców.
Energooszczędny system spełniający wymogi WT 2021
Jeśli chcecie mieć dom, który będzie trwały i pozwoli na oszczędności, musicie poznać Izodom. Na co dzień produkują materiały budowlane, przeznaczone do budowy domów pasywnych i wysoce energooszczędnych. To autorski system, a Izodom jest jedynym w Europie dostawcą kompletnej technologii do budowy takich obiektów. Firma działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, a stworzonym systemem od dawna wpisuje się w dyrektywę, nakładającą na inwestorów obowiązek budowy obiektów energooszczędnych.
Wolf Haus - domy prefabrykowane z 30-letnią gwarancją
Od kilku lat roku przeżywamy prawdziwy boom na budowę nowych domów i mieszkań. Deweloperzy, a także prywatni inwestorzy napędzają coraz mocniej rynek budowlany. Między innymi powoduje to brak fachowców oraz inżynierów. Coraz większe koszty pracy sprawiają, że rozpoczynając budowę domu, możemy zakładać, iż planowany budżet będzie niedoszacowany przynajmniej o 30%. To - w zależności od wielkości inwestycji - są już kwoty liczone w dziesiątkach i setkach tysięcy złotych.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT