Konstrukcja dachu

Płaski czy spadzisty?
Wybór kształtu i konstrukcji dachu warto dobrze przemyśleć. Decyzja będzie miała duży wpływ na wygląd budynku i możliwość jego zaaranżowania.
Trwałość, wyciszenie, energia i oddychanie - MPFort 2F!
Nowy produkt w ofercie Marma Polskie Folie, ekran MPFort 2F to prawdziwy przełom w izolowaniu dachów. To efekt wielu lat doświadczeń, badań i zaawansowanych prac naukowców i inżynierów z Marma Polskie Folie oraz środków badawczo-rozwojowych i laboratoriów Grupy Marma.
Membrany dachowe nowej generacji
Membrany dachowe są nowoczesnym materiałem, zastępującym papę układaną pod docelowe pokrycie dachowe. Są łatwiejsze do ułożenia i lżejsze, a dzięki swoim właściwościom skutecznie zabezpieczają poddasze i warstwę izolacji termicznej przed wilgocią i wiatrem.
Budowanie nieprzeciętnego zadaszenia z wykorzystaniem podstawowych podzespołów z Jagram-Pro S.A.
Firma Jagram-Pro S.A., specjalizuje się w konstrukcjach z drewna klejonego. Jest jednym z nielicznych producentów na świecie, a być może i jedynym, który uzyskał certyfikację klejenia konstrukcji z cienkich lamel. Ta opatentowana technologia pozwala na uzyskiwanie dowolnych kształtów drewna. Powtarzalność i wysoką jakość gwarantuje rozbudowany park maszyn CNC.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Aplikacja fischer Professional - doradca klienta
W Polsce smartfon posiada obecnie 62% ludności, co stanowi ponad 24 miliony posiadaczy smartfonów. Niemal co trzeci użytkownik na co dzień korzysta z co najmniej dwóch smartfonów. Jesteśmy społeczeństwem informatycznym.
Pękanie i rozwarstwienie murłaty
Zarysowanie i pękanie elementów więźby dachowej nie jest rzadkim zjawiskiem. Bardzo często zdarza się to w przypadku murłaty. Czy jest to powód do zmartwień? Czy można temu przeciwdziałać? Jak można próbować wzmocnić ten element jeśli już do rozwarstwienia dojdzie?
Przegrody ogniowe z drewna klejonego
Grupa NordWOOD zapewnia swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie projektowania, dostawy i montażu konstrukcji drewnianych. W związku z wciąż rosnącymi wymaganiami zabezpieczeń pożarowych w budownictwie i dążeniami do wprowadzania nowych, ulepszonych technologii przy zachowaniu walorów ekologicznych, firma NORDWOOD zainicjowała badania stropów i ścian z drewna klejonego pod kątem nośności ogniowej REI 60 i EI 60.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT