Osłony okien fasadowych

Od środka i na zewnątrz
Żaluzje, rolety, a może markizy? Osłony okienne znacznie różnią się od siebie nie tylko wyglądem, właściwościami, ale także sposobem montażu. Do wyboru są modele wewnętrzne i zewnętrzne.
Nowoczesne i?perfekcyjne zarządzaniem światłem i cieniem dzięki osłonom przeciwsłonecznym WAREMA
Firma Tomasz Jasieński, to działający na rynku polskim od 30 lat stabilny partner ekskluzywnej niemieckiej marki Warema, światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych technik osłonowych. Projektujemy i dopasowujemy rozwiązania osłonowe oraz systemy sterowania, odpowiadające potrzebom Klientów ceniących materiały najwyższej jakości, unikalny design i nowoczesną technologię.
Żaluzje fasadowe - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Zewnętrzne osłony okienne cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Osoby szukające takiego rozwiązania zazwyczaj wybierają pomiędzy dwoma wariantami. Bardzo popularne są rolety zewnętrzne, ale ich godną alternatywą okazały się żaluzje fasadowe. Żaluzje zewnętrzne swoją sławę zawdzięczają głównie niepowtarzalnemu designowi i zupełnie innej funkcjonalności niż rolety zewnętrzne. Przed ostateczną decyzją warto zapoznać się ze wszystkimi zaletami i wadami żaluzji fasadowych.
Rolety zewnętrzne a oszczędzanie na ogrzewaniu
Nieporównywalnie wyższe rachunki za energię, oszczędzanie na ogrzewaniu, sporo wilgoci, wiecznie mokre okna… Z tymi problemami boryka się wiele osób. Najprawdopodobniej winne są temu okna, przez które ucieka bardzo dużo ciepła. Co w takim wypadku można zrobić?
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Wysokiej jakości rolety Screen i żaluzje fasadowe
Firma Fart Produkt to toruński producent bram garażowych, rolet, żaluzji i innych systemów osłonowych. Firma powstała w 1994 roku, a jej produkty są dostępne w całej Polsce oraz poza jej granicami m.in. w Niemczech, Holandii, Francji, Czechach, Estonii. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są zdobyte przez nas certyfikaty i nagrody (m.in. Budowlana Marka Roku, Quality International 2020).
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT