Drzwi wewnętrzne

Dopasowane do wystroju
Drzwi wewnętrzne różnią się zarówno pod względem wizualnym, jak i konstrukcyjnym. Czasem potrzebne są takie, które dobrze izolują akustycznie, innym razem - doświetlające wnętrza. Zawsze powinny jednak pasować do wystroju domu.
Szkło dla architektury i budownictwa
Saint-Gobain Building Glass jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań szklanych oferowanych w odpowiedzi na wysokie oczekiwania klientów w zakresie komfortu życia i piękna architektury. Oferta Saint-Gobain obejmuje szeroki asortyment szkła bazowego do wszelkich typów zastosowań oraz nowoczesne produkty i rozwiązania szklane do okien, wnętrz oraz na fasady.
Drzwi przesuwne czy otwierane tradycyjnie?
Budując dom lub adaptując wnętrze do użytku poszukujemy niebanalnych, oryginalnych rozwiązań, które podnosiłby komfort użytkowania przestrzeni, a jednocześnie były estetyczne i eleganckie. Jedną z takich kwestii stanowią drzwi. Warto, aby nie były one przypadkowym wyborem. Należy przeanalizować, w których miejscach zastosować drzwi otwierane tradycyjnie, a gdzie lepiej sprawdzą się drzwi przesuwne chowane w ścianę. Jednym z ekspertów w tym temacie jest producent drzwi przesuwnych chowanych w ścianę oraz drzwi rozwieranych ukrytych - firma ECLISSE Polska.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT