Okna dachowe

Jasne i klimatyczne poddasze
Dzięki oknom dachowym można zyskać jasne i klimatyczne poddasze. Przy wyborze stolarki trzeba zwrócić uwagę na parametry użytkowe, analogicznie jak w przypadku produktów fasadowych. Ważne też, by okna były odpowiednio rozplanowane w połaci dachowej.
Okna dachowe na wymianę
Planując remont dachu warto pomyśleć o poddaszu - o jego termomodernizacji i wymianie okien dachowych. Okna sprzed kilkudziesięciu lat już dawno nie spełniają parametrów termoizolacyjności, a także znacznie różnią się zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Obecnie są one na zdecydowanie wyższym poziomie oraz zwiększają energooszczędność, trwałość i bezpieczeństwo okien dachowych.
Czas to pieniądz. Szybki montaż okien dachowych Keylite
W dobie rosnących kosztów pracy i narastającego deficytu pracowników na rynku usług budowlanych, maksymalne skrócenie czasu prac budowlanych staje się coraz bardziej palącą potrzebą. Firma Keylite RW Polska wychodząc naprzeciw tym potrzebom opracowała cały szereg unikatowych rozwiązań pozwalających skrócić czas montażu okna dachowego do minimum.
Okna i wyłazy z serii RESET - montaż na dachach o kącie nachylenia już od 5 stopni
Okna dachowe standardowo montuje się na dachach połaciowych o kącie nachylenia od 15 do 90 stopni, a na dachach płaskich od 0/2 do 15 stopni. Na rynku brakuje rozwiązań dla dachów skośnych o mniejszym kącie niż 15 stopni. Okpol znalazł rozwiązanie - okna i wyłazy dachowe zintegrowane z kołnierzem EPDM do montażu od 5 stopni!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT