Nowości

StoVeneer Wood
Okładzina o wyglądzie deski jest nie do odróżnienia od deski tradycyjnej. Jej faktura, wyrazisty rysunek słoi i naturalna kolorystyka wyglądają jak drewno. Parametry techniczne StoVeneer Wood wynikające z zastosowania materiałów bezcementowych sprawiają, że można bez ryzyka stosować tę okładzinę nawet na nierównych bądź obłych powierzchniach bez nadmiernego obciążenia konstrukcji.
Drzwi tarasowe SLIDE
Zadbany taras to miejsce, z którego chętnie korzysta cała rodzina. To przedłużenie naszego salonu, które zasługuje na odpowiednią oprawę. Dzięki nowoczesnej technologii możemy sięgać po duże oraz nowoczesne okna i drzwi tarasowe, z większymi niż wcześniej przeszkleniami. Zapewniają nam one więcej naturalnego światła. Ważne jednak, by drzwi tarasowe były dla nas komfortowe. Idealnym rozwiązaniem jest więc najnowszy produkt w ofercie marki OKNOPLAST. Drzwi tarasowe przesuwne SLIDE, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę.
Żaluzje fasadowe w wersji podtynkowej - SOLIDBOX
Nowość w ofercie firmy Anwis oraz Doradców Modnie w Oknie. Żaluzje fasadowe w wersji podtynkowej SOLIDBOX to doskonała odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów.
Twoje drzwi, Twój świat
Firma BUDVAR zaprasza swoich Klientów w podróż do świata designu po najpiękniejszych miastach Europy i prezentuje nową ofertę drzwi wejściowych z aluminium i PVC. W skład kolekcji wchodzi aż 6 linii wzorniczych: Paris, Milan, Strasbourg, Oslo, Warsaw, Palermo.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Okna PRIMO
WIŚNIOWSKI produkuje okna już od trzech dekad. Początkowo były to wymagające konstrukcje aluminiowe, a teraz w ofercie polskiego producenta znajdują się również popularne okna PVC.
Roleta Screen - ochrona przed owadami i słońcem w jednym!
Czy jeden produkt może chronić zarówno przed owadami, upalnym słońcem, a także ciekawskim sąsiadem? Właśnie taka kompleksowa ochrona charakteryzuje nowy produkt od Domondo.pl - Roletę Okienną Screen.
Nowe modele drzwi SOLANO od KRISPOL
Wyjątkowo wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, solidne, a zarazem niezwykle stylowe wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna - wszystko to sprawia, że drzwi SOLANO odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Żaluzje Raffstore
Z początkiem 2021 roku firma Drutex, wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie, wprowadziła do swojej oferty żaluzje zewnętrzne Raffstore. Ten wyjątkowy produkt pozwala na dowolną regulację ilości światła zewnętrznego wpadającego przez okna do domu czy mieszkania. Ma to znaczenie nie tylko dla komfortu życia, ale i zapewnienia prywatności, pozwalając jednocześnie obniżyć koszty energii elektrycznej wykorzystywanej w klimatyzatorach. Nowy produkt jest przeznaczony nie tylko do budownictwa mieszkaniowego, ale także do nowoczesnych budynków biurowych.
Sprawdzone i przetestowane rozwiązania Simpson Strong-Tie® do drewna
Najnowszym sposobem montażu złączy ciesielskich Simpson Strong-Tie jest zastosowanie wkrętów SSH lub SSF. Łączniki SSH i SSF zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowania ze złączami ciesielskimi. Nie wymagają wstępnego nawiercenia dzięki czemu ich użycie jest łatwe i szybkie. Posiadają poszerzenie średnicy trzpienia pod łbem do średnicy otworu w złączu. Zwiększa to powierzchnie kontaktu pomiędzy złączem a trzpieniem wkrętu i zapewnia poprawne przenoszenie obciążeń miedzy łączonymi elementami.
Płyty tarasowe MAESTRO
MAESTRO to mistrzowskie połączenie najwyższej jakości cech użytkowych oraz designu płyt tarasowych. Powierzchnie uzyskują naturalny, a zarazem kreatywny charakter poprzez zastosowanie odpowiednio skomponowanych drobno-, średnio- i gruboziarnistych kruszyw szlachetnych oraz wysublimowaną obróbkę.
Poznaj tedee i zapomnij o tradycyjnych kluczach
tedee powered by GERDA to najmniejszy na świecie, rewolucyjny zamek z..wydajnym akumulatorem, który pozwala na zdalne sterowanie dostępem do drzwi Twojego domu, mieszkania lub firmy.
Kostka brukowa LIDO
Kostka brukowa LIDO to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie POZBRUK. Inspirowana skandynawskim, minimalistycznym designem doskonale sprawdzi się przy tworzeniu nawierzchni wokół posesji, w ogrodzie lub na tarasie.
Przedłużona gwarancja na materiały izolacyjne Styropmin
Firma Styropmin wprowadziła aż 10-letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty! Dotychczas okres gwarancyjny wynosił 2 lata, został on więc wydłużony aż pięciokrotnie.
AVANGARDE - nowe drzwi wejściowe AWIDOOR od AWILUX
Drzwi wejściowe z kolekcji AVANGARDE od AWILUX, dostępne w sześciu liniach stylistycznych: Lignum, Decor, Corten, Beton, Stone oraz Steel, zachwycają nieszablonowym podejściem do projektowania drzwi. Wykorzystana do stworzenia linii Lignum okładzina dębowa jest dwukrotnie olejowana, co dodatkowo podkreśla jej usłojenie, a widoczne drobne szczeliny oraz sęki nadają drzwiom z serii Lignum rustykalnego charakteru.
Okna grzewcze INFRATHERM
Firma Bertrand oferuje okna INFRATHERM - nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które gwarantuje komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń.
Granulat z wełny skalnej GRANROCK SUPER
Firma ROCKWOOL, producent materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, wprowadziła na rynek nowy produkt - w pełni niepalny, paroprzepuszczalny granulat z wełny skalnej GRANROCK SUPER. Materiał ten jest doskonałą alternatywą dla rozwiązań izolacji natryskowych: pozwala ocieplić poddasze wysokiej jakości materiałem izolacyjnym już w 1 dzień, bez względu na porę roku i temperaturę oraz bez konieczności długiego wietrzenia i demontażu istniejącej zabudowy!
Ocieplenie dla wymagających czyli jak zminimalizować straty ciepła?
Firma Soudal wprowadziła na rynek pianę zamkniętokomórkową Soudafoam SPF W2H. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które zwiększa efektywność energetyczną budynku umożliwiając bardzo szybkie wykonanie pełnej, bezspoinowej izolacji termicznej metodą natryskową. Po aplikacji pianę zabezpiecza się dodatkową powłoką przeciw promieniowaniu UV.
MOZAIKER DECOR - tynk mozaikowy imitujący naturalną okładzinę kamienną
Mozaikowa masa tynkarska z dużymi płatkami miki do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym również w systemie ociepleń KABE THERM MARMURIT/ MOZAIKER. Tworzy dekoracyjną wyprawę o wysokiej odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.
Rigips® ProMix Finish Plus - szpachlowanie w klasie premium
Rigips® ProMix Finish Plus to ekstra biała, polimerowa masa szpachlowa klasy premium, przeznaczona do wykonywania finalnej warstwy wykończeniowej na powierzchni płyt gipsowo-kartonowych w standardzie od Q2 do Q4 oraz do całopowierzchniowego szpachlowania podłoży mineralnych takich jak tynki gipsowe czy cementowo-wapienne na ścianach i sufitach.
Rolety zewnętrzne Aliplast
Firma Aliplast wprowadza do swojej oferty rolety zewnętrzne.
Nowość od Wienerberger: linia Porotherm D
Wienerberger, producent ściennych pustaków ceramicznych marki Porotherm, rozszerzył kompleksową ofertę sprawdzonych rozwiązań ściennych dla budownictwa energooszczędnego. Ofertę ciepłych pustaków murowanych na cienkie spoiny wzbogacono o produkty do wszystkich typów ścian a wśród nich dwa nowe pustaki - wypełniane wełną mineralną (oznaczenie „T”).
Ocieplenie domu kompletnym systemem z grafitowym styropianem
Konkretnym oczekiwaniem inwestora budującego dom jest płacenie niskich rachunków za komfort cieplny - jak najmniejsze koszty ogrzewania i ewentualnej klimatyzacji. Jak to zrobić?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT