Pokrycia dachowe i rynny

Waga lekka i ciężka
Pokrycie dachowe powinno być trwałe, szczelne i elastyczne. Przed zakupem trzeba sprawdzić, czy w zapisach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego znajdują się jakieś wytyczne ograniczające nasz wybór. Ważne też, by materiał wykończeniowy dopasować do specyfiki dachu.
Blachodachówki Gerard z posypką naturalną - nie tylko na podhalańskich dachach
Materiały wykorzystywane w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej muszą nie tylko spełniać określone warunki techniczne, zapewniając wytrzymałość całej konstrukcji. Powinny także współgrać z otoczeniem budynku. Tradycyjna, sięgająca lat pięćdziesiątych technologia blachodachówki Gerard AHI Roofing z posypką z naturalnej skały, zapewnia wyjątkową trwałość pokrycia i estetykę, która wpisuje się doskonale w styl budownictwa drewnianego. Blachodachówki te są cenione przez zakopiańskich architektów, którzy wskazują je jako najkorzystniejszą alternatywę dla tradycyjnego gontu.
Blachotrapez i Revolt Energy nowa jakość w branży fotowoltaicznej
Blachotrapez od blisko 50 lat nieustannie doskonali zarówno swoje produkty, jak i procesy ich produkcji. Prezes Zarządu Blachotrapez Rafał Michalski kieruje się słowami CEO i założyciela Amazona.
Blachodachówki, blachy trapezowe, systemy rynnowe, profile Florian Centrum
Florian Centrum od czasu powstania w 1996 ukierunkowana jest na dystrybucję najwyższej jakości produktów stalowych.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Rozwiązania Lindab i dach masz z głowy!
Możliwość zakupu rozwiązań do domu u jednego producenta i dostawcy to oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów związanych z inwestycją. Oferta Lindab to coś więcej niż pojedyncze produkty, wybierając rozwiązania, które upraszczają procesy budowlane inwestorzy zyskują dostęp do całego portfolio kompatybilnych elementów, które wyróżniają się najwyższą jakością surowców, stylowym designem, łatwością montażu i są wyprodukowane z zastosowaniem najnowszych technologii.
Nowoczesne i innowacyjne dachy Ruukki
Kompletne systemy dachowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy, funkcji i nowatorskich rozwiązań technicznych. W ofercie dachów Ruukki znajdują się blachodachówki modułowe, blachodachówki cięte na wymiar oraz blachy na rąbek stojący. Bogata oferta pokryć dachowych Ruukki gwarantuje, że każdy znajdzie w niej atrakcyjne, trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązania.
Dlaczego warto wybrać gonty bitumiczne KATEPAL?
STEMA Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym. Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych. Zapewniamy inwestorom fachowe porady i doradztwo. Swoje działania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu, wiedzy i kompetencji wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Staranny dobór produktów do obrotu handlowego pod kątem najwyższej jakości sprzyja satysfakcji i zadowoleniu wszystkich klientów firmy nie tylko w momencie zakupu, ale i w przyszłości.
Rozwiązania dachowe z ceramiki
Dachy z dachówki ceramicznej to wysoka jakość i najwyższa trwałość, której widocznym potwierdzeniem są zabytkowe dachy polskich starówek, nierzadko ponad 100-letnie. Dachówki ceramiczne marki Koramic to stała i najwyższa jakość oraz trwałość gwarantowana udzielaną przez Wienerberger 30-letnią gwarancją na mrozoodporność.
Rozwiązania do osłony i ochrony drzwi wejściowych i tarasów
Firma Gutta oferuje systemowe rozwiązania do osłony i ochrony drzwi wejściowych i tarasów. Różnorodność kształtów, zastosowanych wypełnień umożliwia optymalny dobór zadaszenia, tak aby spełniało oczekiwania i doskonale spełniało swoją funkcję. Zadaszenia przygotowane są do samodzielnego montażu.
Jak wykończyć dach żeby wyglądał estetycznie, a jednocześnie był funkcjonalny?
Wśród budownictwa jednorodzinnego w Polsce od lat królują domy o wyeksponowanych, spadzistych dachach. Ich krawędzie wystają poza mury tworząc okap, niekiedy stanowią zadaszenie dla balkonów i tarasów. Jak sprawić aby wszystko wyglądało estetycznie? Zabudowy okapu dachowego można dokonać na wiele sposobów, a jednym z częściej wybieranym przez inwestorów jest zastosowanie podbitki z tworzywa sztucznego np. z PVC.
Systemy rynnowe i podsufitki
GAMRAT SA to jeden z najbardziej utytułowanych producentów najwyższej jakości materiałów budowlanych na rynku krajowym oraz liczący się eksporter do wielu krajów Europy. Wysoka jakość i trwałość produktów to cechy, które zapewniły firmie osiągnięcie czołowej pozycji w tej niezwykle konkurencyjnej branży. Dynamiczny rozwój firmy to owoc przemyślanych decyzji i inwestycji, wychodzących naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów. Wszelkie działania oparte są na pewnych i stabilnych fundamentach, którymi są jasno sprecyzowana misja, wizja oraz cele strategiczne. Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy Gamrat są medale i certyfikaty premiujące jakość, uczciwość oraz solidność.
System rynny ukrytej Siba Modern od Ruukki - innowacyjne spojrzenie na budownictwo
Nowoczesne budownictwo wyróżnia minimalizm i prostota. Wszelkie elementy wykończenia powinny tworzyć spójną całość. W takich projektach wyzwaniem może być estetyczne połączenie połaci dachowych i elewacji z jednoczesnym zachowaniem wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Rynny wystające poza obrys budynku z pewnością mogą przeszkodzić w uzyskaniu zamierzonego efektu. Dlatego warto rozważyć zastosowanie systemu ukrytej rynny Siba Modern, dającego gwarancję najwyższych walorów estetycznych z zachowaniem niezbędnych wymagań technicznych.
Uniwersalny słupek asekuracyjny HLB 700 do ochrony przed upadkiem z wysokości dla trzech osób
Urządzenia i systemy oferowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Sprzęt ten jest stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W ofercie firmy znaleźć można zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT