Ekonomiczny dach ceramiczny - ALEGRA 9 w nowych barwach

Renesansowa Alegra 9, firmy Wienerberger, to klasyk. Trwała dachówka ceramiczna o wykroju z lekką falą, mocowana na szczelne zamki, w atrakcyjnej palecie kolorów to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie firmy, jak również na rynku dachówek ceramicznych.

Wybór tego modelu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących trwałe, naturalne materiały w rozsądnej cenie. Dachówka ceramiczna to jeden z najtrwalszych produktów do układania dachu. Produkowana z naturalnej, wypalanej w piecu gliny jest nie tylko odporna na mróz, deszcz i silny wiatr, wytrzymując na dachu nawet setki lat, ale też jest bodaj najszlachetniejszym znanym materiałem dachowym. Sprawdza się przy każdym rodzaju dachu, niezależnie czy budujemy nowy dom czy odnawiamy zabytkowy obiekt.

W ofercie firmy znajdziemy najwyższej jakości dachówki ceramiczne o rozmaitych rozmiarach i kształtach. Począwszy od bardzo klasycznych wykrojów renesansowych, poprzez plastyczną i drobną Karpiówkę, aż po nowoczesne, płaskie dachówki, w eleganckich

...