Nagrody na wiosnę

Początek roku przyniósł firmie REJS kilka cennych i prestiżowych nagród. Wśród nich znalazły się wyróżnienia przyznawane przez ekspertów branży meblowej, a także przez samych konsumentów. Po raz kolejny marka REJS zdobyła prestiżowe wyróżnienie Laur Konsumenta 2019. To ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie produktów, marek i usług cieszących się zaufaniem i popularnością wśród użytkowników.

W kwietniu Cargo Maxi z linii Maxima zostało laureatem konkursu „Kuchnia - Wybór Roku”. Wygrało w kategorii: akcesoria meblowe/wyposażenie szafek. Tym samym zostało zaliczone do grona najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do wnętrz kuchennych.

Kuchnia - Wybór Roku to debiutujący konkurs organizowany przez redakcję magazynu Świat Łazienek i Kuchni oraz portalu Mamkuchnie.pl. To pierwsza tego typu inicjatywa, w ramach której oceniane są wyłącznie produkty do wnętrz kuchennych, takie jak: akcesoria meblowe i wyposażenie szafek, blaty, AGD, zlewozmywaki, baterie itp.

...