Wygodne i bezpieczne

Brama wjazdowa jest niezbędna na każdej posesji. Do niedawna standardem były modele dwuskrzydłowe. Obecnie coraz więcej inwestorów decyduje się na wygodniejsze warianty przesuwne. Ręczne otwieranie w obu przypadkach nie jest komfortowe, szczególnie w deszczową i wietrzną pogodę, a także zimą. Na szczęście zaradzić temu można wyposażając bramę w napęd.

Napędy do bram wjazdowych już dawno przestały być luksusem i mają bardzo przystępne ceny. Zapewniają nie tylko komfort, bo nie musimy wysiadać z pojazdu, żeby bramę otworzyć lub zamknąć, ale zwiększają również bezpieczeństwo. Niejeden samochód skradziono, gdy właściciel zatrzymał się przed wjazdem i poszedł otworzyć bramę. Bowiem rzadko kto gasi wówczas silnik i zabiera ze sobą kluczyki. Automatyka utrudnia też otwarcie bramy przez osoby z zewnątrz i wtargnięcie ich na posesję. Zmniejsza to ryzyko włamania i kradzieży.

Automatyczne otwieranie bramy bardzo przydaje się na działkach z wjazdem położonym tuż przy ruchliwej ulicy. Możemy ją wtedy

...