Kinga Kroczyńska, Specjalista ds. marketingu Polifarb-Łódź Sp. z o.o.

Obecnie ważnym motywem nabycia domu jest możliwość przebywania w bezpośrednim kontakcie z naturą oraz swoboda i komfort spędzania wolnego czasu. Współczesne domy z pewnością pełnią o wiele więcej funkcji niż dawniej.

Dom jest dla niektórych centralnym miejscem zarządzania swoim życiem. To w nim ludzie często pracują, odpoczywają, zaspokajają swoje potrzeby konsumpcyjne bez konieczności dokonywania zakupów na zewnątrz, itp. Wygląd domu wiele mówi o potrzebach i wartościach jego mieszkańców. Właściciele domów ze szczególną starannością dbają o estetykę samego budynku, jak i otoczenia wokół niego. Zauważamy to na podstawie zachowań naszych klientów. Z każdym rokiem zwiększa się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne wykorzystywane do renowacji różnych elementów budynków, ogrodów, itp.

Ekologiczna farba eko-Lowicyn znajduje coraz szersze zastosowanie. Z jej wykorzystaniem można dokonać renowacji powłoki dachów z blachy ocynkowanej, pomalować poręcze, rynny, podmurówki, donice oraz inne elementy

...