Przegrody zewnętrzne - mieszkaj zdrowo

Przegrody zewnętrzne - ciepłe i efektowne
Większość obecnie budowanych domów wznoszona jest w technologii murowanej, znanej od lat, sprawdzonej, ale dość czasochłonnej. Inwestorzy najczęściej wybierają ceramikę poryzowaną lub beton komórkowy. Wybór budulca na ściany i technologii jej stawiania to jednak nie wszystko, ważna jest też właściwa termoizolacja i efektowne wykończenie elewacji.
Man icon Joanna Dąbrowska
Ocieplenie przede wszystkim
Firma Baumit już od ponad 25 lat zajmuje się tematem „Zdrowego mieszkania" i zagadnieniem skutecznej termoizolacji. Owocem tych działań są innowacyjne produkty. Ale Baumit nie byłby sobą, gdyby zadowolił się dotychczasowymi efektami. I tak w 2015 roku zainicjowano największy w Europie porównawczy projekt badawczy dotyczący materiałów budowlanych. Wyniki prac są ekscytujące.
Man icon Artykuł promocyjny
Thermotek: Jakość w dobrej cenie
Thermotek to regionalna marka PPG, obecna na rynkach węgierskim, rumuńskim oraz słowackim od kilkunastu lat. W Polsce marka Thermotek specjalizuje się w produkcji komponentów systemów ociepleń oraz farb fasadowych.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!