Nawierzchnie w ogrodzie - posesjonaci

Nawierzchnie z kostki brukowej
Współczesny bruk z betonu, kamienia, klinkieru, drewna, tworzyw sztucznych jest ładny, łatwy do ułożenia, naprawy i rozbudowy oraz trwały. O układaniu i eksploatacji swoich utwardzonych nawierzchni opowiedzieli nasi Czytelnicy.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Starcie tytanów – urządzenia ciśnieniowe Kärcher linii Full Control i Compact
Wokół domu zawsze jest coś do zrobienia. Prace porządkowe na posesji znacznie ułatwia urządzenie wysokociśnieniowe. Mycie pod wysokim ciśnieniem to skuteczna i sprawdzona metoda usuwania zabrudzeń z bardzo wielu powierzchni: podjazdu, chodników, murów, elewacji domu, bram garażowych, mebli ogrodowych, a także do mycia ulubionych jednośladów (rower, motocykl) czy też samochodu. Jak dobrać to urządzenie i czym się kierować, by jak najlepiej spełniło nasze oczekiwania? W ofercie niemieckiego producenta prym wiodą dwie linie myjek wysokociśnieniowych: Full Control i Compact. Czym się różnią i, na zakup której warto się zdecydować biorąc pod uwagę swoje indywidualne potrzeby? Przekonajmy się!
Man icon Artykuł promocyjny
Impregnowanie kostki i innych powierzchni mineralnych LOWIGRUNTEM-P
Impregnacja kostki i innych powierzchni mineralnych ma na celu zabezpieczenie przed zabrudzeniami oraz hamowanie przenikania wody w ich strukturę. Miejsca wyłożone tego rodzaju materiałem są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Mogą to być: wszelkiego rodzaju podjazdy, tarasy, ścieżki ogrodowe oraz występujące w zakładach przemysłowych: place, ciągi komunikacyjne itp.
Man icon Artykuł promocyjny