Świeże powietrze w domu - smog w Polsce

Nie wpuścić smogu
Zjawiska smogu nie da się wyeliminować z dnia na dzień. Żeby go pokonać, trzeba w całym kraju zmodernizować miliony instalacji grzewczych, ocieplić podobną liczbę budynków, a to zadanie na lata. Na szczęście, jakość powietrza we wnętrzach można poprawić zdecydowanie szybciej.
Man icon Janusz Werner
Program Czyste Powietrze i Szwedzka Dotacja idą w parze
Klimat przechodzi zmiany, a zasoby naturalne niedługo się skończą. Czas podjąć zdecydowane kroki! Rezygnacja z paliw kopalnych na rzecz odnawialnej energii jest kluczowa dla nas i dla środowiska. Misją marki NIBE - szwedzkiego producenta i lidera sprzedaży pomp ciepła w Europie i Ameryce Północnej, jest zapewnienie życia w przyszłości w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju w oparciu o alternatywne źródła energii.
Man icon Artykuł promocyjny
Nawietrzaki i kratki wentylacyjne VENT FS
Każdy z nas chce mieszkać w możliwie najlepszych warunkach, w najładniejszych mieszkaniach, w najprzyjemniejszym otoczeniu. Wybierając mieszkanie najczęściej zwracamy uwagę na niskie koszty eksploatacji, czy budynek jest dobrze ocieplony i czy ma ciepłe, szczelne okna. W takich budynkach klatki schodowe oddzielone są specjalnymi szczelnie domykającymi się drzwiami, których zadaniem jest ochrona przeciwpożarowa i „nie wpuszczanie” zimna do wnętrza. Wydaje się, że to idealne rozwiązanie, ale czy na pewno? Czy we wnętrzu takiego mieszkania panuje komfortowy klimat?
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!